BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaLeasing-FaktoringDeniz Leasing ilki başlatıyor----

Deniz Leasing ilki başlatıyor

Deniz Leasing ilki başlatıyor
22 Nisan 2014 - 16:23 www.finansgundem.com

Deniz Leasing, filo araç kiralama faaliyetine başlayacak

Finansal kiralama (leasing) sektöründeki yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken DenizLeasing, sektörde bir ilke daha imza atarak, kendi bünyesinde Filo Araç Kiralama Bölümü’nü kuruyor.

Yeni Finansal Kiralama Kanunu’nun 21 Kasım 2012 tarihinde Resmi Gazete’de yayınladığı, finansal kiralama şirketlerinin operasyonel kiralama yapmasına olanak sağlayan düzenlemeyi sektöründe değerlendiren ilk kuruluş olarak Deniz Leasing, bu çatı altında Haziran ayında hizmet vermeye başlamayı planlıyor.

“Sektörde bir ilke daha imza atmaktan mutluluk duyuyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan Deniz Leasing Genel Müdürü Kahraman Günaydın, leasing sektöründe eksikliğini gördükleri ve uzun süredir üzerinde çalıştıkları filo araç kiralama faaliyetini kendi bünyelerinde başlatarak sektörde bir ilke daha imza atmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Günaydın, “Bu süreçte, sektörün deneyimli isimlerinden Osman Menteş’i de aramıza katarak çalışmalarımıza hız verdik. Haziran 2014’ten itibaren bu konuda hizmet vermeye başlayacağız. Bankamızın güçlü marka imajı, sağlam finansman yapımız, Türkiye’nin her noktasına yayılmış satış teşkilatımız ve kiralama süreleri boyunca sunacağımız kaliteli hizmet paketimiz bizi hızla hedeflediğimiz noktaya taşıyacak. Türkiye’nin her yerinde küçük boy işletmelerden büyük kurumsal şirketlere, her marka ve tipte binek aracı kiralayacağız.” dedi.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)