BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaFinans KulisBanka genel müdüründen örnek davranış: 14 bin kişiye gönderdi----

Banka genel müdüründen örnek davranış: 14 bin kişiye gönderdi

Banka genel müdüründen örnek davranış: 14 bin kişiye gönderdi
20 Mart 2020 - 17:18 www.finansgundem.com

Virüs salgınında personelinin sağlığını ve motivasyonunu ön planda tutan Denizbank Genel Müdürü Ateş, kendisinin ve üst yönetimin cep telefonlarını 14 bine yakın çalışanıyla paylaştı, “Dileyen bizi doğrudan arayabilir” dedi.

Korona virüs salgınına karşı korunma yöntemleri her alanda hızla alınırken, özel kurumlardan tarafından da özellikle personelin sağlığını ve motivasyonunu sağlamak amacıyla daha önce sık karşılaşılmayan adımlar atılıyor.

Bunun son örneğini DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş gerçekleştirdi. Ateş, 14 bine yakın çalışanına yolladığı mesajında kendisinin ve üst yönetimdeki isimlerin cep telefonlarını paylaşarak, dileyen çalışanın her durumda kendilerini doğrudan aramasını istedi.

"BİZLERİ HİÇ ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ"

Hakan Ateş paylaştığı mesajında şöyle dedi:

“Arkadaşlarım,

Olağanüstü günlerin yaşandığı bu dönemde, mazeret gözetmeksizin görevini hakkıyla yerine getiren tüm değerli Denizcilere, özellikle de müşterilerimize zor şartlarda yüz yüze hizmet sunan şube çalışanlarımıza Bankamız adına minnet ve teşekkürlerimi sunarım.

Mevcut koşulların ortaya çıkmasından sonra göstermiş olduğunuz cansiperane çalışma azminizi, dayanışma ruhunuzu ve kurum aidiyetinizi ayakta alkışlıyorum.

Bildiğiniz üzere sektör olarak bir kamu hizmeti ifa etmekteyiz.  Dolayısıyla, hizmetlerimizin kesintisiz devamı büyük önem arz etmektedir. Diğer yandan sizlerin ve ailelerinizin sağlığı hepimiz açısından en önemli konudur.

Şubelerimizde hizmetin kesintisiz yürütülebilmesi için Genel Müdürlük kadrolarımızda yedekleme ve evden çalışma süreçleri tamamlanmış, bütün altyapı buna hazır hale getirilmiştir. Zaman zaman teknik sorunlar yaşasak da ekiplerimiz bu aksaklıkların giderilmesi için 7/24 çalışmaktadır…

Başta ben olmak üzere tüm Üst Kurul üyesi arkadaşlarım ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Bizleri hiç çekinmeden arayabileceğinizi bilmenizi istiyorum.  Cep telefonlarımız içerir iletişim bilgilerimizi ekte paylaşıyorum.

Bu günleri elbette geride bırakacağız. Emin olun ki sağlık dolu, güneşli güzel günler yakında…!

Sevgilerimle, Hakan Ateş.”

"ALIŞIK OLUNMAYAN BİR YAKLAŞIM"

Finans sektöründe, özel kalemleri ya da asistanları ile iletişime geçmeden üst kademedeki yöneticilere ulaşmanın kolay olmadığı biliniyor.

Ateş’in cep telefonunu 14 bine yakın çalışanı ile doğrudan paylaşması bu açıdan çok da alışık olunmayan bir yaklaşım olarak değerlendiriliyor.

IMF'den İtalya ekonomisi için daralma beklentisi

Dünyanın en hızlı bilgisayarından virüse karşı buluş

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Sen Genel Müdür görmemişsin 26 Nisan 2020 01:44

    Hafta sonu müşteriye krediye imzaya giden ve canı pahasına çalışan Osman Arslan’ı tanısan kendinden utanırsın Hakan Ateş bey. Biz Genel Müdürümüzle gurur duyuyoruz. İyi ki varsınız Sn. Osman ARSLAN. 

  • Hasan Talip IŞIK06 Nisan 2020 15:31

    Aman yarabbi.NE KADAR BÜYÜK HİZMET YAPMIŞ. Personelin müdürüyle de görüşmesi hizmet oldu. Ne günlere kaldık.:o)

  • İLHAMİ Ö.23 Mart 2020 11:14

    BİZİM BANKAMIZ ALBARAKA'DA  YILLARDIR TÜM PERSONEL GENEL MÜDÜRÜMÜZE CEBİNDEN ULAŞABİLİYOR. DİĞER BANKA GENEL MÜDÜRLERİ DE AYNI YAKLAŞIMI BENİMSEMELİ. SONUÇTA ARAYACAK KİŞİ SOHBET ETMEK İÇİN ARAMIYOR.