BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatAnadolu Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı ödül----

Anadolu Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı ödül

Anadolu Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı ödül
11 Ekim 2021 - 15:20 www.finansgundem.com

Sardis Ödülleri’nde “En İyi Mobil Uygulama” kategorisinde Altın Sardis, “Ürün ve Hizmet İnovasyonu” kategorisinde Gümüş Sardis alan Anadolu Sigorta, “Veri Kullanımı” kategorisinde Gümüş Sardis ödülüne layık görüldü.

Anadolu Sigorta, finans sektörünün en yenilikçi projelerinin ve üstün pazarlama başarılarının değerlendirildiği Sardis Ödülleri’nde üç ayrı ödülün sahibi oldu. Sigortacılık ürünlerini; şeffaf, anlaşılır ve samimi bir dil ile tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen dijital sigortacılık servisi “Juno” ile “En İyi Mobil Uygulama” kategorisinde Altın Sardis ve “Ürün ve Hizmet İnovasyonu” kategorisinde Gümüş Sardis ödüllerine layık görülen Anadolu Sigorta, MAT (Müşteri Analitiği) projesiyle de “Veri Kullanımı” kategorisinde Gümüş Ödül kazandı.

“Juno ile dijitale yatkın yeni nesle hitap ediyoruz”

Mediacat tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Sardis Ödülleri’nde üç ayrı ödüle layık görülmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “İki kategoride ödül aldığımız ve klasik sigortacılık terimlerinin minimum seviyede kullanıldığı “Yeni nesil dijital sigortacılık servisi juno, yeni nesle hitap eden, kullanım kolaylığı ve deneyimi ön plana çıkaran ergonomik, eğlenceli ve anlaşılır bir dil özellikleriyle dikkat çeken bir uygulama. Juno’nun sunduğu ilk sigorta servisi “Kırılır Mırılır”, kullanıcıların cep telefonlarını, uygulama üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri yaklaşık 1 dakika süren interaktif test sonucunda, ekran kırılmalarına karşı çok uygun ücretlerle güvence altına almalarını sağlıyor. Önümüzdeki süreçte de juno’yu ek servisler ile zenginleştirmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“MAT Müşteri Analitiği projesi müşterileri yakından tanımayı kolaylaştırıyor”

“Veri Kullanımı” kategorisinde Gümüş Ödül kazanan MAT Müşteri Analitiği projesiyle ilgili açıklamada bulunan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Müşteri memnuniyeti ve sadakatini artırmaya yönelik aksiyonları içeren bir ekosistem olarak hizmet veren projemiz, müşterilerimizin şirketimize kattığı ve katacağı değer ve potansiyelleri sektör içinde ve dışında; ürün/ hizmet alımlarında, istek, beğeni, ihtiyaç, yönelim, tercih ve davranışları üzerinden şekillendiriyor. Çok boyutlu segmentasyon yapısı sayesinde müşterilerimizi daha geniş bir perspektiften tanımamızı da kolaylaştırıyor. Projenin makine öğrenimi algoritmaları ile, müşterilerin ürün satın alma ihtimalleri ve eğilimlerini tahmin edebiliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu ya da mevcut riski minimize etmesi için satın alması en gerekli ve satın alma ihtimalinin en yüksek olduğu ürünleri tespit ederek, onlara sunabiliyoruz” diye konuştu.

Anadolu Sigorta’nın projesine 'en prestijli' ödül

Anadolu Sigorta’nın Faaliyet Raporu'na Mercom ARC Awards ve IADA’dan ödül

Anadolu Sigorta, 'Elektrikli Araç Sigortası' ile çevre dostu araçları sigortalıyor

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)