BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatAnadolu Sigorta The Hammers Ödülleri’nde gümüş ödülün sahibi oldu----

Anadolu Sigorta The Hammers Ödülleri’nde gümüş ödülün sahibi oldu

Anadolu Sigorta The Hammers Ödülleri’nde gümüş ödülün sahibi oldu
28 Ekim 2021 - 14:35 www.finansgundem.com

Anadolu Sigorta, pazarlama sektörü ile iş dünyasını buluşturan Marketing Meetup etkinliği kapsamında düzenlenen The Hammers Awards’ta “En İyi Data Odaklı Pazarlama” ekibi kategorisinde gümüş ödül kazandı.

Anadolu Sigorta, Türkiye’deki pazarlama ekiplerinin başarısını değerlendiren “The Hammers Awards” ödül töreninde “En İyi Data Odaklı Pazarlama” ekibi kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. Bu yıl ikincisi düzenlenen The Hammers Awards’ta 2020 yılında da sigortacılık sektöründe “En iyi Pazarlama Takım Ödülü”nü kazanan Anadolu Sigorta, Müşteri Analitiği (MAT) projesiyle pazarlama alanındaki başarısını yeni bir ödülle tescillemiş oldu.

Müşteri analitiği alanındaki çalışmalarını pazarlama faaliyetleriyle başarılı bir şekilde birleştirmelerinin bu ödüle layık görülmelerini sağladığını ifade eden Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, MAT projesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını daha net anlayabildiklerini ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebildiklerini belirtti.

The Hammers Awards’ta gümüş ödüle layık görülmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen Gören “Müşterilerimizin sadece sigortacılık değil, tüm davranışsal verilerini dinamik bir şekilde işleyerek ve anlamlandırarak müşteri memnuniyeti ve bağlılığını artırmayı hedefliyoruz. Büyük veriyi sistematik bir biçimde, yapay zeka ve istatistiki öngörü modelleri üzerinden işleyerek, veri kaynaklarını sürekli genişletiyoruz. Müşterilerimizin şirketimize kattığı ve katmalarını öngördüğümüz değeri ölçümleme imkanına sahibiz. Ayrıca, sektör içi ve sektör dışında, ürün ve hizmet alımlarında istek, beğeni, ihtiyaç, yönelim, tercih ve davranışları üzerinden şekillendirilen çok boyutlu segmentasyon yapısı üzerinden kendilerini daha geniş bir perspektiften tanıyabiliyoruz. Proje çıktılarını; tutundurma, müşteri deneyimini iyileştirme, fiyatlandırma, hasar ve tazminat süreçlerini iyileştirme gibi birçok alanda değerlendirmekteyiz” diye konuştu.

The Hammers 2021 ödül töreni 3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. The Hammers Awards, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında çalışmalar üreten şirketleri, bu alanda yapacakları yeni projeler konusunda teşvik edip başarılarının belgelenmesini sağlamayı amaçlıyor. Başarı kriteri; ekiplerin yıl boyunca yapmış oldukları proje ve çalışmaların, bütçeden bağımsız olarak şirket hedefleri ile örtüşmesi ve sektöre örnek teşkil etmesi olarak belirleniyor.

Anadolu Sigorta’dan cep telefonu sigortasında önemli dijital işbirliği

Anadolu Sigorta bu sene de The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Anadolu Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Anadolu Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı ödül

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)