BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatAnadolu Sigorta sokak hayvanlarına destek oluyor ----

Anadolu Sigorta sokak hayvanlarına destek oluyor

Anadolu Sigorta sokak hayvanlarına destek oluyor
02 Aralık 2021 - 11:35 www.finansgundem.com

Anadolu Sigorta, evcil hayvanların sağlığını güvence altına alırken, sokak hayvanlarına da destek oluyor. Anadolu Sigorta poliçe satışlarından elde ettiği gelirin bir kısmını HAÇİKO’ya bağışlıyor.

Temmuz ayında “Patim Güvende Sigortası”nı satışa sunan Anadolu Sigorta, 6 aydan büyük, 10 yaşından küçük kedi ve köpeklerin acil tedavileri için veteriner masraflarını karşılarken, Pati Plus Teminatı ile ek güvenceler sağlıyor.

Poliçe satışlarından elde ettiği gelirin bir kısmını hayvan hakları ve onların korunmasıyla ilgili çalışmalar gerçekleştiren, bu alandaki en güçlü derneklerden biri olan Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) bağışlayan Anadolu Sigorta, bu sayede yardıma muhtaç hayvanların ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Patim Güvende Sigortası’na isteğe bağlı olarak eklenebilen Pati Plus Teminatı ile acil durum dışındaki veteriner masrafları ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderleri için poliçe limitleri dahilinde güvence sağlayan Anadolu Sigorta, anlaşmalı veterinerlerde yılda bir defa muayene, göz ve kulak temizliği ve tırnak kesimi uygulamalarını da ücretsiz olarak sunuyor.

“Evcil hayvan sahiplerinin ağırlıklı yaş ortalaması 42”

Pati Plus teminatlı poliçelere ilginin yoğun olduğunu ifade eden Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Satın alınan poliçelerin yüzde 65’e yakını Pati Plus teminatlı olarak düzenlendi. Talepleri incelediğimizde İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Samsun, Antalya ve Adana’dan da ürünümüze yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. Evcil hayvan sahiplerinin ağırlıklı yaş ortalamasının ise 42 olduğunu söyleyebilirim. 25-55 yaş arası kişiler ürüne daha fazla ilgi gösteriyor. Önümüzdeki dönemde de ilginin artarak devam edeceğini ve satışlarımızın artacağını düşünüyoruz. Bu sayede HAÇİKO ile iş birliğimiz neticesinde daha fazla yardıma muhtaç hayvana ulaşabilecek olmaktan da mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Anadolu Sigorta, kadına yönelik şiddetle mücadele çağrısına destek oldu

Anadolu Sigorta'ya “Yapay Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Anadolu Sigorta The Hammers Ödülleri’nde gümüş ödülün sahibi oldu

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Erol g.02 Aralık 2021 14:11

    ESKİDEN SABAH SAATLERİNDE SERCE SESLERİNİ DE DUYARDIK GECENLERDE AYLAR SONRA YANLIZ/UCAN BİR SERCE GÖRDÜM NEREYE GİTTİ BU SERÇELER/KUMRULAR ?