BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaFinans KulisAli Fuat Erbil C2FO Global Danışma Kurulu’na katıldı----

Ali Fuat Erbil C2FO Global Danışma Kurulu’na katıldı

Ali Fuat Erbil C2FO Global Danışma Kurulu’na katıldı
21 Ekim 2020 - 16:50 www.finansgundem.com

Türk Bankacılığının deneyimli ismi, Garanti BBVA eski genel müdürü Ali Fuat Erbil, dünyanın önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden C2FO’nun Global Danışma Kurulu’na katıldı.

Dünyanın en büyük banka-dışı işletme sermayesi platformu olan ve 2019 yılından itibaren global networkünü ve deneyimini Türkiye’de de kurumsal kullanıcılara sunan C2FO, Global Danışma Kurulu’nu Türkiye bankacılık sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Garanti BBVA eski genel müdürü Ali Fuat Erbil ile güçlendirdi. Erbil’in katılımı, C2FO’nun Türkiye’ye verdiği stratejik önemin bir yansıması olarak değerlendirildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan C2FO kurucusu ve CEO’su Alexander Sandy Kemper, “Fuat Erbil, dijital dönüşüm ve kurumsal bankacılık alanındaki geniş tecrübesiyle, sadece Türkiye’yi ve gelişen ekonomileri daha iyi anlamamıza değil, küresel ölçekte daha çevik bir organizasyon olmamıza büyük katkı sağlayacak” dedi. EMEA Bölgesi Başkanı Colin Sharp ise “Türkiye gerek büyük ölçekli şirketleri ile gerekse bölgesinin en önemli tedarik merkezi niteliğiyle, C2FO’dan en üst düzeyde yararlanacak ülkelerin başında geliyor. Türkiye’deki başarılı performansımıza Fuat Erbil gibi değerli bir ismin eşlik edecek olmasından büyük heyecan duyuyoruz” diye konuştu.

C2FO’NUN MİSYONUNA KATKI SAĞLAYACAK

Global Danışma Kurulu üyeliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Ali Fuat Erbil ise, C2FO’nun zekice tasarlanmış ve dijital altyapısı son derece güçlü bir teknolojiyle şirketlerin nakit akışlarına katkı sağladığını vurguladı. Erbil, “C2FO ticaretin taraflarını tek bir dijital platformda bir araya getirerek, finans sektörünün gelecekte alacağı görüntüye dair bir vizyon ortaya koyuyor. Büyük ölçekli şirketlerimizin ve finans kurumlarımızın bu tür teknoloji platformlarını iş modellerine dahil etmeleri, kaynak aktarım mekanizmasının daha sağlıklı çalışmasına ve sermayenin ekonominin kılcal damarlarını çok daha hızlı akmasına yardımcı olacak. Bu bakımdan, C2FO’nun ‘tüm işletmelerin büyümek için ihtiyaç duydukları sermayeye erişimlerini sağlama’ misyonuna katkı sağlayacak olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

C2FO Türkiye Ülke Direktörü Serden Keçecioğlu ise Ali Fuat Erbil gibi duayen bir ismin, Global Danışma Kurulu’na katılmasının kendileri için büyük bir onur olduğunu ifade ederek, “C2FO olarak dünyadaki en büyük banka-dışı işletme sermayesi platformunu işletiyoruz ve faaliyetlerimizin onuncu yılını geride bırakırken 180 ülkeden 1 milyonu aşkın işletmenin kullandığı, 120 milyar doların üzerinde kaynağın özellikle KOBİ’lere aktarıldığı bir platform olarak hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye’de henüz ilk yılımızı doldurmaya hazırlanırken, ülkemizin kendi alanında lider şirketlerinin C2FO teknolojisini kullanmaya başlamaları, tedarik zinciri finansmanı alanında yeni nesil çözümlere olan ilginin ve ihtiyacın bir göstergesi niteliğinde. Sayın Erbil’in, C2FO’nun küresel stratejilerine yön veren Global Danışma Kurulumuza katılması, bizim için hem büyük bir onur hem de global ölçekte yararlanacağımız bir mentorluk ifade ediyor” diye konuştu.

Bali: Dijitalleşme bundan sonra asla hız kesmeyecek

Oktay: 2021 bütçesi güçlü Türkiye'nin bütçesidir

VakıfBank’tan QR kodlu bir yenilik daha

Garanti BBVA'nın uçuran kredi kartı Miles&Smiles 20 yaşında

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)