BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemAkşener: Esnaf bu ülkenin ekonomisinin belkemiğidir----

Akşener: Esnaf bu ülkenin ekonomisinin belkemiğidir

Akşener: Esnaf bu ülkenin ekonomisinin belkemiğidir
04 Aralık 2021 - 20:41 www.finansgundem.com

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Esnaf bu ülkenin ekonomisinin belkemiğidir. Çünkü çiftçi üretir, esnaf satar, sanayici üretir, esnaf satar. Sonuç itibariyle o girdiğim dükkanlarda işsiz gençle karşılaştım" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Amasya'da esnaf ziyaretlerinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.

Yavuz Selim Meydanında partililere hitap eden Akşener, "24 aydır niçin esnaf geziyorum biliyor musunuz? Esnaf bu ülkenin ekonomisinin belkemiğidir. Çünkü çiftçi üretir, esnaf satar, sanayici üretir, esnaf satar. Sonuç itibariyle o girdiğim dükkanlarda işsiz gençle karşılaştım. Tencere kaynatmakta zorlanan ev kadınıyla karşılaştım. Çiftçimizle, besicimizle karşılaştım. Torununa bırakın oyuncağı çikolata alamayan emekliyle karşılaştım. Atanamayan öğretmen ve gençlerle karşılaştım. İşsiz gençlere, dertli analara, çiftçimize, köylümüze, esnafımıza, besicimize, soğanı tarlasında kalan çiftçimizin elinden tutup onları refaha eriştirmeyi o helal oylarınızla Allah bana nasip etsin inşallah" dedi.

Akşener: Sayın Erdoğan bizi tehdit etti

 

Kılıçdaroğlu ve Akşener İstanbul Maratonu'na katıldı