BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkAkbank’ta stajlara güncelleme geldi----

Akbank’ta stajlara güncelleme geldi

Akbank’ta stajlara güncelleme geldi
16 Haziran 2020 - 12:42 www.finansgundem.com

Dünyanın en iyi dijital bankası unvanını taşıyan ve inovatif bankacılık uygulamaları ile dikkati çeken Akbank, 15 Haziran itibarıyla dijital staj uygulamasına başlıyor. 

 Bankadan yapılan açıklamaya göre, güçlü altyapısı ve nitelikli çalışanlarıyla uzaktan çalışma uygulamasını başarıyla hayata geçiren Akbank’ta eğitim ve rotasyon programları dahil pek çok etkinlik dijital ortamlarda sürdürülüyor.

Akbank’ın her yıl yüzlerce gence deneyim imkanı sunan staj programı da bu dönemde dijital olarak gerçekleştirilecek.

Stajyerlerin 4 haftalık süre ile gerçek iş hayatını deneyimleyecekleri programa, örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinde okuyan 2. ve 3. sınıf öğrencileri katılıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, pandeminin iş yaşamında birçok değişimin yaşanmasına sebep olduğunu, buradan çıkarılacak derslerin yanı sıra yepyeni ve başarılı uygulamalar için de bir fırsat alanı oluştuğunu belirtti.

Anapa, “Uzun yıllardır insanımıza ve teknolojimize yaptığımız yatırımların önemini bu dönemde daha net gördük. Önümüzdeki dönemde de yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Dijital staj programı da bu süreçte hayata geçirdiğimiz ve iş hayatına hazırlanan gençlerimiz için çok faydalı olacağına inandığımız yeni bir uygulama. Stajyerlerimiz projelerin içinde yer alarak hem iş hayatını öğrenecek hem de köklü ve değişimi kucaklayan bir kültürün çatısı altında birlikte çalışmanın önemini deneyimleyebilecek.” değerlendirmesinde bulundu.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)