BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemAK Partili Çelik: Tarihi mücadelenin yeni aşaması----

AK Partili Çelik: Tarihi mücadelenin yeni aşaması

AK Partili Çelik: Tarihi mücadelenin yeni aşaması
04 Ekim 2022 - 10:02 www.finansgundem.com

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın yapacağı grup konuşmasının tarihi bir mücadelenin yeni bir aşaması olacağını söyledi. Çelik, "Çarşamba günü herkesi ekran başına bekliyoruz" dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın yapacağı AK Parti Grup toplantısı konuşmasının hak ve özgürlükler mücadeleleri tarihine atılmış çok güçlü bir imza olacağını söyledi.

Çelik Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Hak ve özgürlükler mücadelesinin öncü siyasi hareketi biziz. Mücadele ettik, bedel ödedik, geri adım atmadık. Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır." dedi. Çelik şöyle devam etti: "Çarşamba günü herkesi ekran başına bekliyoruz. Cumhurbaşkanımızın açıklamaları, hak ve özgürlükler mücadelemizin tarihine atılmış çok güçlü bir imza olacaktır."

Kılıçdaroğlu: Başörtüsü için kanun teklifi vereceğiz

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise dün akşam sosyal medya hesabından “Bazı şeyler yürek ister, o yürek benim yol arkadaşlarımda var!” notuyla paylaştığı videolu açıklamada başörtüsü konusuna değindi, kanun teklifi hazırladıklarını duyurdu. Helalleşme çağrısını yineleyen Kılıçdaroğlu, "Burada bizim de yanlışlarımız oldu geçmişte. Değişmeyi ve öğrenmeyi bildik. Şimdi bir sonraki aşamaya geçme zamanı" ifadelerini kullandı.

Evrensel hukuk ilkeleri ile uyum içerisinde bir kanuni çerçeve oluşturduklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Şimdi bir sonraki aşamaya geçme zamanı. Bu meseleyi toplum olarak aşma, geride bırakma zamanı. Konuyu devlet ciddiyeti ile çözme ve siyasetçilerin iki dudağı arasından çıkarma zamanı" dedi.

Kılıçdaroğlu, konuya ilişkin kanun teklifini bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunacaklarını bildirdi.

Kılıçdaroğlu: Yaralardan biri başörtüsü mevzusu

 

Kılıçdaroğlu'ndan randevu: Hepimiz için bir samimiyet turnusolu olacak

 

Erdoğan, İmamoğlu'na yüklendi