Foto GaleriGündemHindistan'daki Kovid-19 krizi neden tüm dünyayı tehdit ediyor?

Hindistan'daki Kovid-19 krizi neden tüm dünyayı tehdit ediyor?

9 / 19 Hindistan'daki Kovid-19 krizi neden tüm dünyayı tehdit ediyor?
29 Nisan 2021 - 12:43

Hindistan Genomik ve Bütünleştirici Biyoloji Enstitüsü Müdürü Anurag Agrawal varyantların artan yaygınlığı ile Hindistan vaka sayılarındaki artış arasında bir korelasyon olduğunu doğruladı.

Agrawal, "Maharashtra'da B.1.617’in neden olduğu vakaların yükseldiğini gördük. Bu tür vakaların başkent Delhi'de de yükseldiğini görüyoruz. Bunlar çok önemli epidemiyolojik korelasyonlar" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Berk29 Nisan 2021 19:36

    küfürümü silmişsiniz çok acayipti durum, yazıma müdahale etmek için izin aldınız mı? bari uyarı çekin , 

  • Berk29 Nisan 2021 19:23

    ya Türkiye'de bir sürü Hindistanlı var nerden geliyorlar, biz şurdan şuraya gidemiyoruz neden sokuyoruz bu insanları ya!!!!! delirmek içten değil önce kendi vatandaşınızı düşünün yeter artık bir türlü toparlanamadık bıktık bir de bunlarla uğraşmasın insanlar ya, dünyanın en zengin adamı ingilterede bir hindistanlı ne var aşı alsa da yardım etse öleceksiniz parayla mı gömüleceksiniz, kim alıp gtmiş götüreceğiniz şeyiyilikten başka bir şey değil!!!

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster