Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:40

 • Basın daveti TBB-MASAK Çalıştayı 11 Nisan 2018, 10:00 The Ritz-Carlton Otel -

  Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) 11 Mayıs tarihinde, Ritz Carlton Otel’de kara para ile mücadele, terörün finansmanın engellenmesi gibi konuların ele alınacağı bir çalıştay düzenleyecek. Çalıştayın açılış konuşmaları, Maliye Bakanı Naci Ağbal, MASAK Başkanı Osman Dereli ve TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın tarafından gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti TÜSİAD 11 Nisan 2018, 10:00 Tekfen Tower -

  TÜSİAD İklim Toplantıları'nın ilki olan “Düşük Karbonlu Kalkınma Sürecinde Finansmanın Rolü” etkinliği 11 Nisan Çarşamba günü 10:00-13.00 arasında Tekfen Tower'da gerçekleştirilecek. 
  Etkinlik, TÜSİAD üyesi kuruluşların üst düzey yöneticilerinin, üst düzey kamu yetkililerinin ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in katılacağı basına kapalı kahvaltıyla başlayacak. 
  Açılış konuşmalarını, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in yapacağı toplantıda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İklim Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar “Uluslararası İklim Gündeminde Finansman Mekanizmaları ve Türkiye'nin Erişimi”, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Murat Yavuz Ateş ise “24. Taraflar Konferansına (COP 24) Giden Süreçte Türkiye için Öncelikler” başlıklı sunumları yapacaklar.

 • Konferans Yerel Zincirler Buluşuyor 11 Nisan 2018, 10:00 İstanbul Haliç Kongre Merkezi -

  Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketler, 11-12 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde 10’uncu kez bir araya gelecek. Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen, sektörünün en büyük konferans ve fuarı olan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2018; bu yıl Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla kapılarını açacak.

 • Basın daveti Türkiye İhracatçılar Meclisi 11 Nisan 2018, 09:30 Dış Ticaret Kompleksi 10. Kat Çobançeşme - Yenibosna -

  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Türkiye genelinde 71 bin ihracatçı firmanın finansal ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda bugüne 5 banka ile anlaşma sağlayan TİM, Albaraka Türk, Akbank, Denizbank, İş Bankası, Şekerbank, Vakıfbank ve Halk Bankası ile de protokol imzalayacak.

 • Basın daveti Allianz Türkiye 11 Nisan 2018, 09:00 -

  Allianz Türkiye, 2017 yılı sonuçlarını değerlendirmek, önümüzdeki dönem hedeflerimiz ve yeni yatırım planlarımız hakkında bilgi paylaşmak üzere sizlerle bir araya gelmek isteriz. Toplantı Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan Coqui ve Allianz Türkiye CFO’su Ersin Pak’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

 • Ödül töreni Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü 10 Nisan 2018, 18:30 Sabancı Center -

  Sabancı Üniversitesi Onursal Başkanı merhum Sakıp Sabancı’nın vasiyeti üzerine verilen “Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü” onüçüncü kez sahiplerini bulacak. Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü ve Anma Töreni, Sakıp Sabancı Ailesi ve Sabancı Üniversitesi evsahipliğinde gerçekleşecek.

 • Zirve Müşteri Deneyimi Zirvesi 09 Nisan 2018, 09:00 Hilton Bosphorus Elmadağ -

  “Müşteri Hizmetleri & Deneyimi Zirvesi” bu yıl 6. kez, 9 Mayıs 2018’de Hilton Bosphorus Elmadağ’da gerçekleştirilecek. Müşteri Hizmetleri ile ilgili 650’den fazla profesyonelin bir araya geleceği etkinlikte, 4 panel ve 20 oturumda 40 konuşmacı deneyim ve görüşlerini paylaşacak.

 • Kongre 8. Aile İşletmeleri Kongresi 09 Nisan 2018, 09:00 İKÜ - Ataköy Yerleşkesi (AirPort AVM Yanı) -

  İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Aile İşletmeleri ve Girişimcilik ve Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (AGMER) iki yılda bir düzenlediği Aile İşletmeleri Kongresi’nin 8.’ncisi bu yıl 9-10 Nisan günlerinde gerçekleşiyor.

 • Basın daveti Sonar +D 07 Nisan 2018, 11:00 Zorlu PSM -

  Müzik, yaratıcılık ve teknoloji konseptleriyle katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatan Sónar İstanbul bu yıl yine Sónar +D’ye ev sahipliği yapacak. Sónar +D, düzenlendiği her ülkede teknolojiyi, yaratıcılıkla buluşturmayı hedefliyor. Red Bull Amaphiko ve Impact Hub Istanbul işbirliğiyle Sonar +D’ye taşınan Teknoloji ve Sosyal Etki Paneli, Teyit.org ve Reflect İstanbul’un katkılarıyla gerçekleşiyor. Panelde katılımcılar dinledikleri haberleri/hikayeleri nasıl algıladıklarını masaya yatıracak. Teknolojinin yarattığı sosyal etkinin gücü üzerine konuşulacak.

 • Zirve Arch+Dsgn Mimari Tasarım Ve Yapı Tek. Zirvesi 06 Nisan 2018, 10:00 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı -

  Mimarlık ve tasarım konusunda uluslararası başarılara imza atmış mimarlar, iç mimarlar ve tasarımcılar 6-7 Nisan 2018 tarihlerinde, "Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar" temasıyla gerçekleşecek olan Arch+Dsgn Summit 2018'de biraraya geliyor.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster