09 Ekim 2015 Cuma
15:12
Güncel Etkinlikler
 • Basın daveti
  Finansinvest ile FİNA Enerji Holding A.Ş
  14 Ekim 2015 Çarşamba 09:00
  Türkiye’ye finans alanında lig atlatacak olan enerji borsasının oluşturulması yolunda önemli bir adım atıldı ve Borsa İstanbul, Vadeli İşlem Opsiyon Piyasasında işlem gören Baz Yük Elektrik Vadeli İşlem Sözleşmelerinde yeni dönem başladı. Finansinvest ile FİNA Enerji Holding A.Ş. bu yeni dönemde önemli bir işbirliğine imza atıyor ve sektörde ilk olacak şekilde, elektrik vadeli işlem sözleşmelerinde piyasa yapıcı oluyor. Konuyla ilgili tören 14 Ekim, Çarşamba sabahı Borsa İstanbul’da gerçekleştirilecek. 
 • Konferans
  Kurumiçi Girişimcilik Konferansı
  14 Ekim 2015 Çarşamba 09:00
  Swissotel The Bosphorus İstanbul – Fuji Balo Salonu
  Açılış konuşmacısı Borusan Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve CEO Agah Uğur olan Kurumiçi Girişimcilik Konferansı, 14 Ekim 2015 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşiyor. Türkiye’de bu konuda yapılan ilk ve tek etkinlik olan konferansa her yıl olduğu gibi bu yıl da önemli isimler katılıyor. Konferansta Borusan Holding, Turkcell, Garanti Bankası, Koç Holding, Mastercard, Vestel Ventures, MEF Üniversitesi gibi ekonomimize yön veren lider kurumların üst düzey temsilcileri; “Kurumiçi Girişimcilik” konusunda başarıyla süregiden örnek teşkil edecek projelerini, son trendleri, yeni uygulama modellerini ve vizyonlarını konuklarla paylaşma fırsatı bulacaklar. Ayrıca İngiltere’nin önde gelen “Büyüme Strateji Danışmanlık” şirketi Market Gravity”den Robin Scarborough, “Şirket İçindekilerin İnovasyona Bakışı ve Şirketiniz için Çıkaracağınız Dersler” başlığında bu konuda global kurumların çok çarpıcı örneklerini aktaracak. GE Ventures Küresel İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Brian Selby ise Ventures ve GE Fastworks ile ilgili dünyadan ve Türkiye’den uygulama örnekleriyle çalışmalarını paylaşacak. Özyeğin Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Girişim Fabrikası tarafından gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen Kurumiçi Girişimcilik Konferansı’nın bu yıl üçüncüsü yapılıyor. Katılımcılara, farkındalık yaratacak, vizyonlarını geliştirecek, stratejilerini sorgulatacak,  bilgilendirici zengin bir içeriğin sunulacağı konferansımızda sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.
 • Zirve
  CARDSMART BOSPHORUS
  14 Ekim 2015 Çarşamba 10:00
  Steigenberger Hotel Maslak
  Ödeme dünyasının merakla beklediği zirve CardSmart Bosphorus 14 Ekim 2015 Çarşamba, Steigenberger Hotel Maslak’da gerçekleşecek.Teknoloji ve iletişim platformu CardSmart Bosphorus’ta geleceğin ödeme dünyasının “Transactions of Future” ana teması ile ele alınacağı etkinliğe sektörün iki efsane ismi Brett King ve Robert Courtneidge’nin yanı sıra Oracle, MasterCard, Gemalto, NXP, Visa  ve  Yapı Kredi’den konuşmacılar da katılacak.Geleceğin akıllı ödeme sistemlerinin ve dijital/mobil tabanlı uygulamaların irdeleneceği  etkinlikte konuşulacak konular arasında , yenilikçi teknolojilerle bütünleşen finansal hizmetler, değişen tüketici davranışları ve online güvenli satış/ödeme işlemleri üzerindeki devrimsel etkiler yer alıyor.
 • Basın daveti
  MoneyGram
  15 Ekim 2015 Perşembe 10:00
  Yaratıcı para transfer hizmetlerini küresel düzeyde sunan MoneyGram ve perakende fatura ödeme hizmet sağlayıcısı Gönder-al Ödeme Hizmetleri A.Ş. gerçekleştirdikleri işbirliğini ve önümüzdeki döneme dair hedeflerini 15 Ekim 2015 Perşembe günü düzenleyeceği bir basın toplantısıyla paylaşacak. MoneyGram İş Geliştirme ve Global Ürünler Kıdemli Başkan Yardımcısı W. Alexander Hoffmann ve Gönder-al Yönetim Kurulu Başkanı Fazıl Taboğlu ev sahipliğindeki toplantıya katılımınızı ya da bir arkadaşınızı görevlendirmenizi rica ederiz.
 • Basın daveti
  ASUS
  21 Ekim 2015 Çarşamba 09:00
  Bilgisayar donanımları ve akıllı telefonlan ile teknolojiye yön veren ASUS, dünyanın kişileştirilebilir ilk tableti ZenPad'in yeni modelleri ile tablet deneyiminde oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. ZenPad'in yeni modellerinin tanıtımında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  Synology
  27 Ekim 2015 Salı 10:00
  Tayvan kökenli ağa bağlı depolama (NAS) alanında dünya lideri Synology, 27 Ekim Salı günü basın toplantısı düzenliyor. “Synology 2016 Vizyonu” başlığı altında gerçekleştirilecek etkinlikte, devasa boyutlara ulaşan verilerin güvenli şekilde yedeklenmesi, verilere istenilen yerden ve cihazdan ulaşılabilmesi gibi hem kurumları hem de son kullanıcıyı yakından ilgilendiren konu başlıkları değerlendirilecek. Ayrıca bulut bilişim ile uyumlu çalışan Synology çözümlerinin avantajları ile iş yerlerinin ve konutların güvenliğini sağlayan gözetleme sistemlerindeki yeni eğilimler hakkında bilgi verilecek. Kapsamlı ürün ve servis portföyü sayesinde büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ'lerin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren Synology, kullanıcı dostu ve yenilikçi çözümlerinin sağladığı fırsatları katılımcılar ile paylaşacak. 
 • Basın daveti
  EULER HERMES
  13 Kasım 2015 Cuma 09:00
  Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, Akdeniz Ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki, mevcut ve geleceğe yönelik ekonomik trendlerin ve öngörülerin paylaşıldığı “International Trade Observatory – Uluslararası Ticarete Global Bakış” başlıklı basın toplantısını düzenliyor. Euler Hermes Grubu Baş Ekonomisti Ludovic Subran’ın konuşmacı olarak yer alacağı toplantıda; Türkiye başta olmak üzere bölgedeki mevcut ve öngörülen ekonomik ve ihracat senaryolarının yanı sıra, bölgedeki fırsatlar, riskler ve büyüme tahminleri derinlemesine paylaşılacak.  
Geçmiş Etkinlikler
 • Basın daveti
  Met Life Emeklilik ve Hayat A.Ş.
  09 Ekim 2015 Cuma 10:00
  Abdi İpekçi Spor Salonu-Zeytinburnu
  Met Life Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak Basketbol Süper Ligi resmi sponsorluğumuzun detaylarını açıklayacağımız basın toplantısını 9 Ekim 2015, Cuma günü, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştireceğiz. MetLife Genel Müdürü Deniz Yurtseven ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay'ın katılımıyla gerçekleşecek toplantımızda, siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  EVFED
  09 Ekim 2015 Cuma 09:00
  Conrad İstanbul Bosphorus
  Ev ve mutfak eşyaları sektörünün etkinlik ve rekabet gücünü artırmak amacıyla sektörün hacmini belirleyen önemli çatı dernekleri Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER), Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER), Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD), Mobilya Sanayi İşadamları Derneği (MOBSAD) ve İSTOÇ İş Adamları Derneği (İSTOÇDER)’ninbir araya gelmesiyle kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu (EVFED)’nun ilk olağan genel kurul toplantısı ve lansmanında sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 • Sempozyum
  KMD Perakende Teknolojileri Sempozyumu
  08 Ekim 2015 Perşembe 12:30
  Wyndham Grand Istanbul Levent Hotel
  Perakende sektörünün vazgeçilmezi teknolojideki son gelişmeleri ve örnek uygulamaları izlemek için, perakendeciler çözüm ortaklarıyla buluşuyor. 8 Ekim Perşembe günü Wyndham Grand Istanbul Levent Hotel’de gerçekleştirilecek olan KMD Perakende Teknolojileri Sempozyumu, perakendecilerin teknoloji çözüm ortaklarıyla buluşacağı ve perakende teknolojilerindeki son gelişmeleri takip edeceği bir etkinlik olacak.
 • Seminer
  Saxo Capital
  07 Ekim 2015 Çarşamba 18:00
  Sıradışı Ekonomist olarak tanınan Saxo Bank Baş Ekonomisti Steen Jakobsen, Türk yatırımcılara özel bir seminer için İstanbul’a geliyor. Jakobsen, yarın akşam  finansal öngörülerini yatırımcılarla  paylaşacak.
 • Zirve
  Dijital Bankasurans Türkiye
  07 Ekim 2015 Çarşamba 13:00
  Büyükdere Cad. Büyükdere Plaza No:195 Levent İstanbul (Türkiye Sigorta Birliği’nin bulunduğu bina)
  Bankasurans alanındaki modern teknoloji trendlerinin mercek altına alınacağı Dijital Bankasurans Türkiye 2015 Zirvesi, 7 Ekim 2015’te İstanbul’da gerçekleştirilecek. Ülkemizin öncü yazılım şirketlerinden AcerPro tarafından düzenlenecek olan Zirve ile Bankacılık ve sigortacılık alanlarında sektörün ihtiyaçları, sektörün kanaat önderleri ile birlikte tespit edilerek, en son yenilikler ve dijital çözümlerin hayata geçirilmesine öncülük edilmesi amaçlanıyor. Zirve’nin konuşmacıları arasında; Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Ramazan Ülger, Anadolu Bank Genel Müdür Yardımcısı Taner Ayhan, Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, UNICO Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, Generali Sigorta Genel Müdürü Mine Ayhan, Generali Sigorta Global Bankasurans Yöneticisi Claudio Chiesa, Albarakatürk Katılım Bankası Bireysel Ürün Yönetimi Müdürü Ömer Lütfi Tama, Türkiye Finans A.Ş. Bankasurans Temsilcisi Serdar Polat, Finansbank Kobi Bankacılığı Sigorta Yönetimi Sancar Akcan, Ziraat Bankası Bankasurans Yöneticisi Serpil Günal ve Acerpro Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Acer yer alacak. Sigorta Media Başkanı Can Kantar ve İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selim Yazıcı’nın modere edeceği bu önemli buluşmada sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız…
 • İmza töreni
  BJK ile Sompo Japan Sigorta
  07 Ekim 2015 Çarşamba 10:30
  Türkiye'nin en köklü spor kulübü Beşiktaş JK'nın, Basketbol Erkek Takımı isim sponsoru Sompo Japan Sigorta oluyor. Beşiktaş JK ile Sompo Japan Sigorta’nın yapacağı anlaşmanın imza töreninde Kulüp ile firma yöneticileri bir araya gelecek. 
 • Reklamcılar Derneği
  07 Ekim 2015 Çarşamba 10:30
  Reklamcılar Derneği - İstiklal Caddesi No: 203 Beyoğlu
  Reklamcılar Derneği, üye medya ajanslarının verileriyle hazırlanan "2015 Yılı İlk 6 Ay Reklam Yatırımları"nı kamuoyu ile paylaşacak. Reklam yatırımlarının sektöre olan etkisi ve  derneğimizin önümüzdeki dönem çalışmalarının da paylaşılacağı "Medya Paylaşım Toplantımızı” Yönetim Kurulu Başkanımız Kayhan ŞARDAN'ın ev sahipliğinde 7 Ekim 2015 Çarşamba günü gerçekleştireceğiz.Tarih: 7 Ekim 2015, Çarşamba Yer: Reklamcılar Derneği - İstiklal Caddesi No: 203 Beyoğlu 
 • Basın daveti
  TAİDER AİLE İŞLETMELERİ DERNEĞİ
  06 Ekim 2015 Salı 17:00
  2012 yılında aile işletmelerinin sürdürülebilirliğinin sağlanması için gerekli olan alt yapının hazırlanmasına ve uygulanmasına önderlik etmek amacı ile İzmir’de kurulan TAİDER Aile İşletmeleri Derneği ilk temsilciliğini İstanbul’da açıyor. Türkiye’nin pek çok ilinden değerli aile şirketi sahibi ve gelecek nesil üyelerinin katılacağı toplantımızda Türkiye’nin önde gelen aile şirketlerinden biri olan Şölen ve Gürallar ailesi iş liderleri konuşmacı olarak yer alacaklar.  
 • Gedik Yatırım
  06 Ekim 2015 Salı 09:30
  Yatırımcılarımızla, sürdürülebilir, şeffaf ve yenilikçi bakış açısıyla 25 yıldır yürüttüğümüz hizmet anlayışımız sayesinde bugün BIST pay senetleri işlem hacminde banka kökenli olmayan yatırım kuruluşları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Topaç ve Genel Müdürümüz Metin Ayışık ile birlikte 6 Ekim 2015, Salı günü yılın sekiz aylık döneminde göstermiş olduğumuz performansımızın detaylarını ve yeni yatırım ürünlerimizin lansmanını gerçekleştireceğimiz  toplantımızda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağım.  
 • Gong töreni
  Metaturk MetaTrader 5 Borsa İstanbul VİOP Entegras
  06 Ekim 2015 Salı 09:00
  Borsa istanbu-İstinye
  MetaQuotes Sotfware Corp ve Metaturk Finansal Yazılım A.Ş. olarak organize piyasalar için yeni bir ürün geliştirdik. Dünyadaki 9 borsa ile entegrasyonu tamamlanan yeni ürünümüz MetaTrader 5’in Borsa İstanbul VİOP entegrasyonu için Borsa İstanbul’da 6 Ekim Salı günü bir gong töreni düzenlenecektir. MetaQuotes Software Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gaeis Chreis, Metatürk Finansal Yazılım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldız, NoorCM Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Jihad Shannak ve Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç’in de bulunacağı törenimize katılımınızdan mutluluk duyarız.
 • Konferans
  MarketingTalks Sonbahar15
  06 Ekim 2015 Salı 09:00
  Kadir Has Üniversitesi’nin Büyük Konferans Salonu
  Pazarlama dünyasını bir araya getiren MarketingTalks, bu dönemki içeriğiyle yine dikkat çekiyor. Birbirinden değerli konuşmacıların sahne alacağı MarketingTalks Sonbahar15’te, pazarlama sektörünü yakından ilgilendiren ve gündeme gelmeyen konular sektör uzmanları tarafından detaylı bir şekilde irdelenecek. Platin sponsorlarının; Turkcell, BP, PepsiCo, Ülker Kellogg’s, altın sponsorlarının ise; Alve.com ve Haribo olduğu etkinlik 6 Ekim Salı günü Kadir Has Üniversitesi’nin Büyük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.
 • 3-4 Ekim Fuar
  İstanbul Forexpo - Forex, Hisse ve Türev Ürünler
  03 Ekim 2015 Cumartesi 10:00
  Yapı-Endüstri Merkezi - Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No: 12/430 (Polat Tower Yanı) Fulya/İstanbul
  İlki 2014 yılında "İstanbul Forex Şenliği" adı altında gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk Forex fuarının ikincisi yeni kurumsal ismi "İstanbul Forexpo - Forex, Hisse ve Türev Ürünler" adıyla Forextraview Dergisi sahipliğinde İstanbul'da düzenleniyor. Bilgi edinme ve eğitim odaklı planlanan,  yatırımcıları ve potansiyel yatırımcıları büyük bir organizasyonla karşılayan İstanbul Forexpo - Forex, Hisse ve Türev Ürünler Fuarı, Destek Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mergen'in bilgi ve tecrübelerini paylaşacağı eğitimleri, Forex piyasasının tanıtılacağı konferanslar, eğlenceli ve sürpriz ödüllerin olduğu ForexCup yarışması ve daha birçok etkinlikle 2015 yılına da damgasını vuracak.3-4 Ekim tarihlerinde Destek Menkul Değerler Sapphire sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan "İstanbul Forexpo - Forex, Hisse ve Türev Ürünler" etkinliğimizde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.  
 • Gong töreni
  İş Yatırım
  02 Ekim 2015 Cuma 08:30
  Borsa İstanbul’da Varant işlemlerinin 5. Yılı vesilesiyle düzenlediğimiz Gong Töreni’ne katılmanızdan onur duyarız.
 • Basın daveti
  VODAFONE TÜRKİYE
  01 Ekim 2015 Perşembe 09:00
  Vodafone Türkiye olarak, Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla, dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmak için gerçekleştirdiğimiz çalışmaları hız kesmeden sürdürüyoruz. Bu kapsamda, mobil ve sabit telekomünikasyon şirketi olma yolunda hayata geçirdiğimiz son yenilikleri anlatmak ve kurumsal müşterilerimiz için Türkiye’de bir ilk olan yeni servisimizi tanıtmak üzere, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un evsahipliğinde, 1 Ekim 2015 tarihinde düzenleyeceğimiz basın toplantısında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 
 • Basın daveti
  Türkiye Sigorta Birliği
  30 Eylül 2015 Çarşamba 10:00
  Türkiye Sigorta Birliği basın toplantısı
 • Basın daveti
  ASUS
  30 Eylül 2015 Çarşamba 09:30
  ASUS’un kurumsal dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, mini PC ve hepsi bir arada bilgisayarlarını tanıtacağı basın toplantımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Forum
  6. Türk-İngiliz İş Forumu
  17 Eylül 2015 Perşembe 12:30
  Hilton Bophorus Hotel
  Türkiye ve İngiltere arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla önemli bir görev üstlenen Türk – İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası(TBCCI)’nın düzenlediği 6. Türk-İngiliz İş Forumu (UK Turkey Business Forum) 17 Eylül 2015 Perşembe günü Hilton İstanbul Bophorus Hotel’de gerçekleşecek. T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi ve İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore’un davetli olduğu ve Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut ile T.C. Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç’in katılımıyla gerçekleşecek forumda 4 panel düzenlenecek. Tarih : 17.09.2014 Yer : Hilton Bophorus Hotel - İstanbul Saat : 12:30 – 21:30
 • Basın daveti
  ASUS
  17 Eylül 2015 Perşembe 09:00
  ASUS, ZenFone 2'nin yeni modellerini tanıtıyor! ZenFone 2’nin yeni modellerinin tanıtılacağı basın toplantısında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Basın daveti
  Fortune 500
  16 Eylül 2015 Çarşamba 19:30
  Türkiye’nin en değerli şirketlerinin belirlendiği Fortune 500 listesinin, ilk sıralarında  yer alan şirketler,  düzenlenecek gala gecesinde ödüllerini alacak. Gecede, ayrıca “İnovasyonla Değer Yaratmak ” başlıklı bir panel düzenlenecek. Fortune Türkiye’nin yazarı Ali Ağaoğlu’nun moderatörlüğündeki panele, Boyner Holding CEO’su Cem Boyner, Akbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve Yemek Sepeti CEO’su Nevzat Aydın katılacak.  
 • Basın daveti
  İş Bankası
  16 Eylül 2015 Çarşamba 09:30
  Türkiye İş Bankası, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde farklı yenilik ve teknolojiler ile ilklerin bankası olmaya devam ediyor. Tüm ATM’lerin genel marka adı haline gelen ve bugün 6.500’e yakın noktada hizmet veren Bankamatiklerin dijital değişim yolculuğu başlıyor. Türkiye’de bir ilk olarak, kart, kart okuyucu ve klavye ihtiyacı olmadan cep telefonu aracılığıyla para çekme kolaylığı sağlayan yeni nesil Bankamatik cihazının tanıtılacağı, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran’ın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.Günlük
Haftalık
Aylık
Yıllık
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
AKBNK 7,44
1.36 29.760.000.000
ASYAB 0,69
0.00 621.000.000
ALBRK 1,39
0.72 1.251.000.000
DENIZ 4,02
-2.66 2.878.722.000
FINBN 5,93
3.13 16.811.550.000
GARAN 7,73
1.31 32.466.000.000
HALKB 11,15
1.36 13.937.500.000
ISCTR 5,07
0.60 22.814.847.900
SKBNK 1,66
3.11 1.922.280.000
TSKB 1,55
1.31 2.712.500.000
TEKST 2,22
2.78 932.400.000
YKBNK 3,64
0.83 15.823.266.674
VAKBN 4,21
0.96 10.525.000.000

Basın Toplantısı / Ajanda

 • Basın daveti

  Finansinvest ile FİNA Enerji Holding A.Ş

  14 Ekim 2015 Çarşamba 09:00

  Türkiye’ye finans alanında lig atlatacak olan enerji borsasının oluşturulması yolunda önemli bir adım atıldı ve Borsa İstanbul, Vadeli İşlem Opsiyon Piyasasında işlem gören Baz Yük Elektrik Vadeli...
Diğer toplantılar için tıklayınız >>

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.