03 Ağustos 2015 Pazartesi
07:35
Güncel Etkinlikler
 • Basın daveti
  Pegasus Hava Yolları
  04 Ağustos 2015 Salı 09:30
  Pegasus Hava Yolları’nın bu yıl 9. kez ana sponsorluğunu üstlendiği PWA Windsurf Dünya Kupası’nın Türkiye ayağı, 17-22 Ağustos tarihlerinde Çeşme Alaçatı’da gerçekleştirilecek. Kupa, #rüzgaraşkına sloganıyla bu yıl da dünyanın ve Türkiye’nin en iyi, en hızlı ve en çok gelecek vaad eden windsurfçülerini bir araya getirecek. 2015 Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası’nın tanıtımı için 4 Ağustos Salı günü bir basın toplantısı düzenleyeceğiz. Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, PWA ( Professional Windsurfers Association) Yönetim Kurulu Başkanı Jimmy Diaz, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli, yarışmanın organizasyon şirketi Sportworks Ajans’ın Başkanı Kutlu Torunlar ve Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası’na katılacak ünlü Türk sporcuların katılımıyla gerçekleştirilecek toplantıda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Geçmiş Etkinlikler
 • Açılış
  LEGOLAND® DISCOVERY CENTRE İSTANBUL
  30 Temmuz 2015 Perşembe 13:00
  Forum İstanbul - Bayrampaşa AVM'
  Tüm dünyada milyonlarca çocuğun tutkusu haline gelen LEGOLAND® DISCOVERY CENTRE İstanbul, Forum İstanbul - Bayrampaşa AVM'de turizm temsilcileri ve protokol katılımıyla 30 Temmuz Perşembe günü saat 13.00'da açılıyor. Doğu Avrupa ve Türkiye'nin ilk örneği olacak ve 3-10 yaşındaki çocuklara rüya gibi anlar yaşatacak 3 bin metrekarelik bu eğitici öğrenme merkezinin açılışında basın mensupları olarak sizin de aramızda bulunmanız bizi mutlu edecektir.
 • Basın daveti
  Türkiye İş Bankası
  29 Temmuz 2015 Çarşamba 09:30
  Türkiye İş Bankası, ödeme sistemlerine getirdiği farklı yenilik ve teknolojiler ile müşterilerine yeni kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olarak kart taşımadan basit ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapma imkânı sağlayan Parakod uygulamasına eklenen yeni özelliğe ilişkin detayların paylaşılacağı, Genel Müdür Yardımcıları Hakan Aran ve Yalçın Sezen ile Mars Cinema Group Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz basın toplantımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 
 • Konferans
  Türkiye Sigorta Birliği
  29 Temmuz 2015 Çarşamba 09:00
  Çırağan Sarayı Balo Salonu
  Ülkemizin G-20 Dönem Başkanlığı kapsamında, Türkiye Sigorta Birliği ve Küresel Sigorta Birlikleri Federasyonu (Global Federation of Insurance Associations - GFIA) işbirliğinde 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü “Insurance and the G-20 Goals/Sigorta ve G20 Hedefleri” başlıklı bir konferans düzenlenecektir. G-20 gündeminde de yer alan yatırım, uygulama ve kapsayıcılık gibi küresel sigortacılık piyasalarını yakından ilgilendiren konuların ele alınacağı konferans,  Altyapı yatırımı: Fırsatlar ve zorluklar, Felaketlerden korunma: Kırılgan kesimler için sigorta, Yaşlanan nüfusun sigortalanması,  G-20’ye yönelik B-20 tavsiyeleri ana başlıkları çerçevesinde ilerleyecektir. Konferans sektörümüzün, başta politika yapıcı kamu kesimi olmak üzere finans sektöründeki paydaşlar ve reel ekonominin temsilcileriyle bir araya gelmesini sağlayacaktır. Hazine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç, Küresel Sigorta Birlikleri Federasyonu Başkanı Dirk Kempthorne, Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Ramazan Ülger’in açılış konuşmalarını yapacağı konferansta sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tarih:29 Temmuz 2015 Yer:   Çırağan Sarayı Balo Salonu, Istanbul Saat:  09:00
 • Basın daveti
  MOSFED
  28 Temmuz 2015 Salı 09:30
  InterContinental Hotel
    2023 yılında 10 milyar dolar ihracat hedefiyle çalışmalarını sürdüren mobilya sektörünün lokomotif örgütü Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED), birinci kuruluş yıldönümünü Türkiye ve sektör adına iddialı hedeflerle kutluyor. Bu kapsamda, MOSFED Başkanlığının yanı sıra, İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanlığı görevlerini de sürdüren Ahmet Güleç ile Federasyon üyesi Dernek başkanlarının 28 Temmuz 2015, Salı günü Taksim InterContinental Hotel’de gerçekleştirecekleri basın buluşmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.  Tarih ve Saat : 28 Temmuz 2015, Salı   09.30: Kayıt-kahvaltı   10.30: Ahmet Güleç’in sunumu Yer  : InterContinental Hotel - Asker Ocağı Cad. No:1 Taksim, İstanbul
 • AÇILIŞ TÖRENİ-PANEL
  YASED
  27 Temmuz 2015 Pazartesi 15:30
  27 Temmuz 2015, Pazartesi, saat 15.30-19.00
  YASED olarak, ülkemizin 32 ilinde okuyan başarılı üniversite öğrencilerini iş hayatıyla tanıştırmak ve kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı olmak amacıyla hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi KOZA’nın 7. yıl staj programını başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu projede hedefimiz iş dünyamızın geleceği olan üniversite öğrencilerine, YASED üyesi uluslararası firmalarda staj imkanı sağlayarak, kendilerine deneyim ve vizyon kazandırmaktır. 7. yılımızda toplam 831 öğrenciye ulaşmış olmanın gururunu yaşıyoruz. KOZA Projesi Açılış Töreni’ni, 27 Temmuz Pazartesi günü saat 15.30’da, YASED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erdem ve YASED İstihdam ve Eğitim Çalışma Grubu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Steven Young’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz. 2015 KOZA Projesi Açılış Töreninde ve bu kapsamda teknoloji dünyasından önemli CEO’ların deneyimlerini öğrenciler ve bizlerle paylaşacağı “Dijital Çağda Başarılı Olmak” temalı panelde sizi de aramızda görmeyi dileriz. Program         15.30- 16.00 Karşılama / Kayıt   16.00-16.30 Açılış Konuşmaları YASED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erdem YASED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Steven Young / “Global Şirketlerde Kariyer” 16.30-17.15 Panel / “Dijital Çağda Başarılı Olmak” Moderatör: Steven Young Panelistler:                Vodafone CEO’su ve YASED Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt / Geleceğin Network’ü 4G ve Geniş Bant İntel Genel Müdürü Burak Aydın / Yeni Nesil-Mobil Nesil Ericsson Genel Müdürü Ziya Erdem / Dijital Dünyanın Başarıya Etkisi 17.15-17.30 Soru-Cevap 17.30-19.00 Kokteyl
 • Ödül töreni
  BİLİŞİM 500 ÖDÜL TÖRENİ
  23 Temmuz 2015 Perşembe 17:00
  Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan Bilişim 500 bu yıl 16. kez bilişim alanındaki en büyük 500 Bilişim Şirketi’ni açıklayacak. T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık’ın değerli görüşlerini sektörümüzün gelenleri ve siz değerli basın mensupları ile paylaşacağı konuşması ile başlayacak olan Bilişim 500 Tören’inde kategori birincilerine ve ilk 10 firmaya ödülleri teslim edilecektir. 
 • Basın daveti
  TeknoSA
  15 Temmuz 2015 Çarşamba 10:00
  Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider markası TeknoSA, sektöründe bir ilki daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Teknoloji perakendesi sektöründe önemli bir atılım olan bu yeniliği paylaşmak üzere, 15 Temmuz Çarşamba günü TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan basın toplantısında, sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. 
 • İmza töreni
  MÜSİAD
  13 Temmuz 2015 Pazartesi 16:00
  Palais de France (Fransız Sarayı) Nur-i Ziya Sk, 10 Beyoğlu/Istanbul
  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ile Fransa'nın Türkiye Büyükelçiliği arasında MÜSİAD üyesi Türk işadamlarına Schengen vize kolaylığı sağlamak amacıyla vize kolaylığı protokolü imzalanacaktır. Fransa Milli Günü kutlamaları öncesi 13 Temmuz 2015 Pazartesi günü saat 16.00'da, İstanbul Fransız Sarayı'nda gerçekleşecek törene, MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Nail Olpak, Fransa'nın Türkiye Büyükelçisi Sayın Laurent Bili ve Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Sayın Muriel Domenach katılacaktır. 
 • Basın daveti
  AVIVASA
  09 Temmuz 2015 Perşembe 10:30
  AvivaSA Emeklilik ve Hayat, “Tüketicilerin Tasarruf Tutumları” araştırmasının 2015 yılı sonuçlarını, düzenleyeceği bir basın toplantısı ile açıklayacak. AvivaSA’nın ortaklarından Aviva’nın, araştırma şirketi Ipsos ile yaptığı ve aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 12 ülkeye ait ilgi çekici sonuçların açıklanacağı basın toplantısı, AvivaSA CEO’su Meral Eredenk Kurdaş sözcülüğünde gerçekleşecek.
 • Basın daveti
  Kent Gıda
  03 Temmuz 2015 Cuma 09:30
  Kent, bu bayramda da Türkiye’yi birbirinden lezzetli ürünlerle buluşturmaya, ‘Bayram Hatırlamaktır’ temalı reklam filmiyle bir kez daha gönüllerde yer etmeye hazırlanıyor. Yine bir bayramı karşılarken, bayramları, Kent’i ve Türkiye’deki hediyelik-ikramlık sektörünü hep birlikte konuşmak üzere; 3 Temmuz Cuma günü Mondelez Türkiye Genel Müdürü Joost Vlaanderen’in katılımıyla düzenleyeceğimiz basın toplantısında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Basın daveti
  Grohe
  30 Haziran 2015 Salı 10:00
  Live! Center İstanbul / Saray Mah.Siteyolu Sok.No:5 Anel İş Merkezi, Giriş Kat Ümraniye
  Dünyanın en büyük sıhhi tesisat üreticilerinden GROHE, sektörün ‘eksiksiz profesyonel banyo çözümleri sunan öncü tedarikçisi’ olma yolunda hayata geçirdiği yatırımlarla büyümeye devam ediyor. GROHE’nin de bir parçası olduğu LIXIL Group’un, yeni küresel faaliyet modelinden biri olan ‘LIXIL Su Teknolojisi Grubu’, sıhhi tesisat ürünlerinde dünyanın en büyük ve en küresel lideri olma hedefiyle yeni yatırımlar gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda gelişen tüm yeni faaliyetlerimiz ve büyüme hedeflerimizi paylaşmak üzere, dünyadaki en yeni Live!Center niteliğindeki “Live!Center İstanbul”da, GROHE Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanımız Simon G. Shaya’nın da katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz toplantımızda, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.Tarih:    30 Haziran 2015, Salı Kayıt:    10:00-10:30 Toplantı: 10.30 Yer: Live! Center İstanbul / Saray Mah.Siteyolu Sok.No:5 Anel İş Merkezi, Giriş Kat Ümraniye
 • Basın daveti
  Fortune 500 Türkiye
  30 Haziran 2015 Salı 09:30
  Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen Fortune 500 Türkiye sıralamasının 8.’si, 30 Haziran 2015 Salı günü, Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’de, Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros’un ev sahipliğinde düzenlenecek basın toplantısıyla duyurulacak. Türkiye'nin en büyük, en karlı, en hızlı büyüyen, en yüksek istihdamı sağlayan şirketlerinin açıklanacağı bu özel toplantıda siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.  
 • Basın toplantısı
  DASK
  29 Haziran 2015 Pazartesi 09:30
  Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı Kongre Merkezi Adres : İmrahor Cad. Sadabad Mevkii Kağıthane / İstanbul
  Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun (DASK) 2015’te “Dünya sallansın, sen sağlam dur” sloganıyla ikincisini düzenlediği Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması’nda final heyecanı başlıyor. Finale Türkiye’nin dört bir yanındaki 25 farklı üniversitenin inşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerinden oluşan takımlar katılacak. Öğrenciler, tasarladıkları bina modeli maketlerinin depremi simüle eden sarsma masasında sağlam kalması için yarışacak. Yarışmanın startını Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, DASK Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kayacı ile Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Eski Müdürü Prof. Dr. Mustafa Erdik verecek. Siz değerli basın mensubumuzu aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Tarih   : 29 Haziran 2015, Pazartesi Program  : 09.30   – 10.00 Karşılama / Kahvaltı   10.00 – 11.00   Basın toplantısı ve açılış töreni Prof. Dr. Mustafa Erdik / DASK Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kayacı / DASK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç / Hazine Müsteşar Yardımcısı  11.00 – 13.00   Maketlerin sarsılması Yer   : Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı Kongre Merkezi Adres   : İmrahor Cad. Sadabad Mevkii Kağıthane / İstanbul
 • Basın daveti
  ABDİ İBRAHİM
  26 Haziran 2015 Cuma 10:00
  Orhangazi Mahallesi Tunç Caddesi No:3 Esenyurt / İstanbul
  Bir asrı aşkın süredir öncü, cesur ve yenilikçi yaklaşımıyla tıbba ve insan sağlığına hizmet eden Abdi İbrahim, daha fazla insanı, geleceği ve dünyayı iyileştirmek için Türkiye’nin en büyük biyoteknolojik ilaç üretim tesisi AbdiBio’nun temelini atıyor. Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Üyeleri Nesrin Esirtgen, Ahmet Kamil Esirtgen ve Cenan Esirtgen’in katılacağı temel atma töreninde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tarih: 26 Haziran 2015, Cuma Saat:  10:00 Yer:     Orhangazi Mahallesi Tunç Caddesi No:3 Esenyurt / İstanbul
 • Basın daveti
  Türkiye e-Ticaret 2014 Pazar Büyüklüğü
  25 Haziran 2015 Perşembe 09:30
  Point Hotel Barbaros
  Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından bu yıl ikincisi hazırlanan “Türkiye e-Ticaret 2014 Pazar Büyüklüğü” raporu, büyük bir potansiyel barındıran bu iş kolunun gelişimi hakkında birinci elden sağlıklı veri ve nitelikli bilgi kaynağı oluşturuyor. 2013 yılında online harcamaların toplam perakende sektörü içerisindeki payının yaklaşık yüzde 1,3 seviyesine gelmesiyle e-Ticaret Pazarı 14 milyar TL büyüklüğe ulaştı. TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. Kemal Cılız ve TÜBİSAD e-Ticaret Komisyonu Başkanı Burak Ertaş’ın yanı sıra, Bankalar Arası Kart Merkezi –BKM CEO’su Soner Canko, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun ve Deloitte Türkiye Ortağı Tolga Yaveroğlu’nun konuşmacı olarak katılımı ile 25 Haziran 2015 Perşembe günü Point Hotel Barbaros’da düzenleyeceğimiz, e-Ticaret 2014 Pazar Büyüklüğü basın toplantımızda, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  YASED
  24 Haziran 2015 Çarşamba 09:30
  YASED olarak, Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Örgütü (UNCTAD) tarafından her yıl açıklanan Dünya Yatırım Raporu’nu (World Investment Report), bu yıl da tüm dünyayla eşzamanlı olarak, ülkemizde münhasıran kamuoyuyla paylaşacağız. 2015 UNCTAD Dünya Yatırım Raporu, “Uluslararası Doğrudan Yatırımların” küresel trendlerini ve Türkiye’nin bu alanda dünyadaki konumlanmasını detaylı olarak analiz eden global bir referans kaynağıdır. 2015 UNCTAD Dünya Yatırım Raporu’nu, raporun 2015 özel teması olan “Uluslararası Yatırımların Yönetiminde Dönüşüm” başlılığıyla birlikte bilgilerinize sunacağız. Ayrıca bu tema altında ‘Uluslararası yatırım anlaşmaları’ ve ‘Uluslararası vergi rejimi’ konularını da inceleyeceğiz. YASED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erdem’in ev sahipliğinde düzenleyeceğimiz basın toplantısında, küresel trendleri paylaşmak üzere UNCTAD’ın Trend ve Veri Bölümü Şefi Astrit Sulstarova da aramızda olacak.  
 • Basın daveti
  Garanti Bankası - ODTÜ
  24 Haziran 2015 Çarşamba 09:00
  Salt Galata
  ODTÜ Kadın Çalışmaları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldız Ecevit koordinatörlüğünde, Garanti Bankası’nın desteğiyle gerçekleştirilen Kadın Girişimciliği Araştırması’nın sonuçları açıklandı. Türkiye çapında 15 ilde faaliyet gösteren 304 kadın girişimcinin katıldığı araştırmada; kadın girişimcilerin profilinin ortaya çıkarılması, sorun, beklenti ve taleplerinin saptanması, kadın girişimcileri destekleyen mekanizmaların belirlenmesi hedeflendi. ODTÜ Kadın Çalışmaları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldız Ecevit ve Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere’nin ev sahipliğiyle sonuçların açıklanacağı basın toplantısı, 24 Haziran Çarşamba günü saat 09:00’da Salt Galata’da gerçekleştirilecek.
 • Basın daveti
  Schneider Electric & Er Yatırım
  23 Haziran 2015 Salı 10:00
  Enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric ile ülkemizin önde gelen turizm yatırımcılarından Er Yatırım olarak,  bir işbirliğine imza attı. Er Yatırım, önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerinde gerek yatırım gerekse işletme aşamasındaki maliyetlerini optimize etmek ve sürdürülebilir akıllı binalar inşa etmek için, bu projelerin tedarikçisi olarak Schneider Electric’i tercih etti. 
 • Basın daveti
  BKM
  23 Haziran 2015 Salı 10:00
  BKM 2. Kat Adres: Nispetiye Cad. Akmerkez E3 Blok, 34337 Etiler, İstanbul
  Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi her geçen gün gelişerek büyüyor. Bankalararası Kart Merkezi (BKM) olarak, bu ekosistemin gelişimine ve paydaşlarına daha fazla katkı sunabilmek için “Startups.watch” adlı yeni bir projeye destek oluyoruz. Startups.watch, Türkiye'nin “ilk girişim yatırım analiz platformu” olarak; yatırımcıların, iş geliştirme uzmanlarının ve girişimcilerinin, girişim ekosistemindeki paydaşlarla ilgili 2010'dan bu yana oluşturdukları tüm analizlerini barındırıyor. Tarih: 23 Haziran 2015     Saat: 10:00 Yer: BKM 2. Kat Adres: Nispetiye Cad. Akmerkez E3 Blok, 34337 Etiler, İstanbul
 • Panel
  Büyük Sıçrama Belgeseli ve Paneli
  17 Haziran 2015 Çarşamba 20:00
  Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesi
  Türkiye’deki elektronik sanayi ve bilişimin dününü, bugününü ve yarınını kapsayan bir çalışma gerçekleştirildi. 35 kurumdan, 56 değerli uzman ve üst düzey yöneticiyle aylar süren söyleşiler ve ciddi bir arşiv taramasıyla oluşturulan Büyük Sıçrama belgeseli, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından kendi sektörünün tarihini işleyen ilk belgesel olma özelliğini taşıyor. IEEE (The Institute of Electrical and Electronics Engineers) Öğrenci Kulübü önderliğinde Türkiye çapında 11 üniversitede gerçekleştirilen Büyük Sıçrama panelleri çerçevesinde 2000’i aşkın öğrenci belgeseli izleme şansı bulurken, belgeselde yer alan duayenler, akademisyenler ve öğrenciler buluştu. 17 Haziran 2015, Çarşamba günü 20:00’da Bahçeşehir Üniversitesi’nin ev sahipliğini yapacağı sezonun 12’nci ve son etkinliğinde Vestel CEO’su Turan Erdoğan ve NETAŞ CEO’su C. Müjdat Altay öğrencilerle söyleşi için bir araya gelecek ve ardından belgeselin özel gösterimi gerçekleşecek.Yer     : Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesi Tarih  : 17.06.2015 Saat   : 20.00 Günlük
Haftalık
Aylık
Yıllık
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
AKBNK 7,42
1.78 29.680.000.000
ASYAB 0,83
-1.19 747.000.000
ALBRK 1,40
2.19 1.260.000.000
DENIZ 7,05
-0.70 5.048.505.000
FINBN 3,25
2.20 9.213.750.000
GARAN 8,20
4.33 34.440.000.000
HALKB 12,10
3.86 15.125.000.000
ISCTR 5,40
2.27 24.299.838.000
SKBNK 1,57
1.95 1.818.060.000
TSKB 1,74
1.75 3.045.000.000
TEKST 2,29
7.51 961.800.000
YKBNK 3,81
2.97 16.562.265.392
VAKBN 4,18
3.47 10.450.000.000

Basın Toplantısı / Ajanda

 • Basın daveti

  Pegasus Hava Yolları

  04 Ağustos 2015 Salı 09:30

  Pegasus Hava Yolları’nın bu yıl 9. kez ana sponsorluğunu üstlendiği PWA Windsurf Dünya Kupası’nın Türkiye ayağı, 17-22 Ağustos tarihlerinde Çeşme Alaçatı’da gerçekleştirilecek. Kupa, #rüzgaraşkına...
Diğer toplantılar için tıklayınız >>

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.