01 Aralık 2015 Salı
05:52
Güncel Etkinlikler
 • Konferans
  Mobile Money & Digital Payments Global
  01 Aralık 2015 Salı 09:00
  Levent Wyndham Grand Oteli
  1-3 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul, Levent Wyndham Grand Otelinde düzenlenecek olan Mobile Money & Digital Payments Global etkinliğine katılmak üzere sizleri davet etmekten büyük memnuniyet duymaktayız. Dokuzuncu defa düzenlenecek olan ve Payments Security & Authentication konferansı ile aynı platformu paylaşacak dünyaca tanınmış bu etkinlikte ödemeler sektörünün ileri gelen uzmanları ödemeler teknolojilerini görüşmek üzere bir araya gelecekler.  Bankacılık, Mobil Ağ Operatörleri, Sivil Toplum Kuruluşları, çözüm sağlayıcılar ve perakende sektörlerinin yöneticilerinin bir araya geldiği dünyanın en büyük toplantılarından olan Mobile Money & Digital Payments Global etkinliğinde katılımcılar uzmanların bilgi ve deneyimlerinden faydalanarak düşünce liderleri ve yenilikçi öncülerle ağ kurma gibi benzersiz fırsatlar elde edeceklerdir. Deutsche Bank, Locke Lord, Banorte, Kenya Ulusal Bankası; Rusya Elektronik Para Federasyonu ve Blockchain Vakfından meydana gelen konferans konuşmacıları küresel nakitsiz toplum meydana getirme, çoklu mobil ödeme işlemcileri ve ödemeler sektörünün geleceği gibi konular üzerinde görüşlerini dile getirerek bilgi paylaşımında bulunacaklardır. 
 • Basın daveti
  Tatilbudur.com
  01 Aralık 2015 Salı 09:30
  İş Girişim Sermayesi, Polonyalı özel sermaye fonu MCI ve 37Ventures ortaklığındaki TatilBuclur.com'un 2016 hedeflerini açıklayacağı basın toplantısı. 
 • Basın daveti
  Anadolu Hayat Emeklilik
  01 Aralık 2015 Salı 11:30
  Türkiye’nin lider bireysel emeklilik şirketi Anadolu Hayat Emeklilik’in 2015 yılı iş sonuçları ve yeni dönem hedefleri gerçekleştirilecek sohbet toplantısıyla açıklanacak. 1 milyonuncu katılımcıya ulaşan ilk bireysel emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, toplantıda ayrıca 1 milyonuncu katılımcısına plaket verecek. Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan’ın ev sahipliğindeki toplantıda, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.  
 • Basın daveti
  CSC TÜRKİYE
  02 Aralık 2015 Çarşamba 09:00
  1959 yılında kurulan ve dünyanın en köklü teknoloji şirketleri arasında yer alan ABD merkezli CSC, Türkiye’de geride bıraktığı bir yılı ve 2016 hedeflerini değerlendirmek üzere bir basın toplantısı düzenliyor. Toplantıda ayrıca, ülkemizdeki büyük ölçekli şirketlerin dijitalleşme seviyelerinin incelendiği CSC araştırmasından elde edilen çarpıcı sonuçlar da açıklanacak. Araştırma ile Türkiye’deki şirketlerin dijital ajandalarının olup olmadığı, dijitalizasyonun getirdiği fırsatlar ve riskler gibi başlıklarda önemli sonuçlara ulaşıldı.
 • Konferans
  Dijital İK Konferansı
  03 Aralık 2015 Perşembe 09:00
  İstanbul SALT Galata
  Türkiye’nin dev şirketlerinin insan kaynakları profesyonellerini, akademisyenleri, gençleri  ve teknoloji alanındaki fikir önderlerini bir araya getiren Dijital İK Konferansı’nda  30 vizyoner konuşmacı, bilgi ve deneyimleri ile katılımcılara günlük yaşamlarında kullanabilecekleri çözüm önerileri ve bakış açıları sunacak.
 • Basın daveti
  N+1 Daruma
  04 Aralık 2015 Cuma 09:30
  Borç ve sermaye finansmanında uzman, Türkiye’nin öncü ve bağımsız kurumsal finansman şirketi N+1 Daruma’nın ana şirketi N+1, 7 Avrupa ülkesindeki büyümesini  takiben, ABD’de Boston merkezli yatırım markası CW Downer’ın satın almasını tamamladı. Bu yeni satın alma, özellikle gruba kazandırdığı Amerika, Çin ve Hindistan ofisleriyle, Türk sanayi ve hizmet sektörüne yeni stratejik ortaklıklar vaat ediyor.  Söz konusu anlaşmanın önümüzdeki dönemde Türk şirketler için yaratacağı fırsatları,  yabancı sermayenin Türkiye’de ilgi gösterdiği alanları ve sektördeki en güncel gelişmeleri birlikte değerlendirmek üzere sizleri, N+1 Daruma Kurucusu  ve Yönetim Kurulu Başkanı Okan Altuğ ev sahipliğinde düzenleyeceğimiz sohbet toplantısında aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  AirTies
  04 Aralık 2015 Cuma 10:00
  Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunabilmek için, ürünlerinde ileri teknoloji ve özellikleri barındıran, dünya çapında 10 milyondan fazla ürünü bulunan  AirTies, ABD’ye teknoloji satmaya başlıyor. AirTies’ın kurucusu Bülent Çelebi, AirTies CEO’su Philippe Alcaras ve AirTies CTO’su Metin Taşkın’ın katılımlarıyla düzenlenecek basın toplantımızda siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  TKYD Portföy Yönetimi
  08 Aralık 2015 Salı 09:00
  Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet ŞİMŞEK’in ve Sermaye Piyasası Kurulu Başkanımız Sayın Dr. Vahdettin ERTAŞ’ın  onurlandıracakları, Portföy Yönetimi Sektörünün yönettiği varlık büyüklüğünün 100 Milyar Türk Lirası’na ulaşmasının Türk ekonomisine katkısının değerlendirileceği etkinliğimizde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 
 • 9-10-11 Aralık Zirve
  6.BOĞAZİÇİ ZİRVESİ
  09 Aralık 2015 Çarşamba 09:00
  Çırağan Palace Kempinski İstanbul
  Uluslararası İşbirliği Platformu’nun organize ettiği, Boğaziçi zirvesinin bu yıl altıncısı gerçekleşecek. 9-10 ve 11 Aralık 2015 tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da gerçekleşecek zirveye 80 farklı ülkeden iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya gelmesi bekleniyor. Her yıl yeni bir ülke odaklı yürütülen zirvenin bu yılki odak temsilcisi Katar. Eski Katar Başbakan Yardımcısı Abdullah Hamad Al-Attiyah’ın da aralarında bulunduğu birçok bürokrat ve iş adamı zirvede bulunacak.
Geçmiş Etkinlikler
 • Basın daveti
  Enerjisa
  26 Kasım 2015 Perşembe 10:30
  Türkiye’nin Enerjisi Enerjisa, sektöründe yeni bir dönem açıyor. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Güler Sabancı ve Enerjisa CEO’su Sn. Yetik Kadri Mert’in bilgi paylaşımında bulunacağı toplantıda sizleri de aramızda görmeyi arzu ediyoruz. Enerjisa olarak, 26 Kasım Perşembe günü saat 10:30’da Sabancı Center Sadıka Ana Salonu’nda düzenleyeceğimiz toplantımıza katılımınızdan büyük mutluluk duyacağız. 
 • Basın daveti
  Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği
  25 Kasım 2015 Çarşamba 09:30
  XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, “Türkiye’de Enerji Tasarrufu ve Isı Yalıtımı Bilinci” konusunda yaptırmış olduğu araştırmanın çarpıcı sonuçlarını açıklayacak. XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Başkanı Emrullah Eruslu’nun ev sahipliğinde 25 Kasım 2015 Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz basın toplantısında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • 25-26 Kasım konferans
  İstanbul Perakende Konferansı
  25 Kasım 2015 Çarşamba 09:00
  İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
  Her yıl binlerce üst düzey yöneticinin katıldığı Perakende Günleri, bu yıl 25-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek
 • Konferans
  YAPI KREDİ BANKACILIK AKADEMİSİ
  19 Kasım 2015 Perşembe 10:00
  Yapı Kredi Plaza D Blok Genel Müdürlük
  Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nin her yıl dünyaca ünlü düşünce liderleri ve akademisyenleri ağırladığı konferans dizisinin bu seneki konuğu Prof. Rita McGrath olacak. Thinkers 50 tarafından dünyanın en önemli 10 yönetim düşünüründen biri olarak gösterilen Prof. Rita McGrath bu yıl 6. kez düzenlenen Akademi Zirvesi’nde “Belirsizlik ortamında yönetim stratejileri” başlıklı bir konferans verecek. Konferansında dijital devrime ve inovasyonu odağına alan yeni stratejik modellere duyulan ihtiyaca değinecek olan McGrath, rekabet avantajı yaratırken iş dünyasının karşılaştığı zorlukları ve bunlara karşı çözümleri de katılımcılarla paylaşacak. Yapı Kredi’nin ev sahipliğinde 19 Kasım Perşembe günü Yapı Kredi Plaza D Blok Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleşecek Akademi Zirvesi’nde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Ödül töreni
  Garanti Bankası
  18 Kasım 2015 Çarşamba 19:00
  Garanti Bankası, KAGİDER ve Ekonomist dergisinin işbirliğiyle, bu yıl 9.su düzenlenen “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması”nın ödül töreni, 18 Kasım 2015 Çarşamba akşamı gerçekleştirilecek. Törene, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sanem Oktar, Ekonomist ve Capital Dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş ve jüri üyelerinin yanı sıra kadın girişimciler katılacak. Türkiye’nin Kadın Girişimcisi, Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci, Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimci ve Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi kategorilerinde birinci olan isimlerin açıklanacağı ödül töreninde, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.  
 • Konferans
  Kordsa Global
  18 Kasım 2015 Çarşamba 14:00
  İstanbul Kongre Merkezi
  Kordsa Global, “Mükemmelliği Sürdürmek” temasıyla düzenlenecek 24. Kalite Kongresi’nde “Mükemmellik Yolculuğunda İş Birlikleri” oturumunun ev sahipliğini yapacak ve sanayi ve üniversite iş ortakları ile Açık İnovasyon konusunu konuşacak. Oturumda; Kordsa ve DuPont’un iş birliği ve yıllar içerisindeki inovatif yaklaşımları ile teknolojiye ekledikleri katma değer, “açık inovasyon” alanında bir başarı hikâyesi olarak paylaşılacak. Şirin Payzın’ın moderatörlüğünü üstleneceği oturumda; Kordsa Global CEO’su Cenk Alper, DuPont Global Pazarlama Direktörü Imre Hovarth, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Yükseköğretim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Mandal ile Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ersin Acar konuşmacı olarak yer alacak. 18 Kasım Çarşamba günü 12.00-13.00 saatleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ilgili oturumda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 
 • Basın daveti
  Finansal Kurumlar Birliği
  18 Kasım 2015 Çarşamba 09:30
  Finansal Kurumlar Birliği Genel Merkezi / River Plaza / Levent
  Finansal kiralama, Faktoring ve Finansman şirketlerini tek çatı altında toplayan Finansal Kurumlar Birliği’nin bu üç sektöre ilişkin 2015 yılının ilk 9 aylık dönemine ait konsolide verileri açıklayacağı basın toplantısını, 18 Kasım 2015, Çarşamba günü gerçekleştireceğiz. Finansal Kurumlar Birliği Başkanı Osman Zeki Özger’in katılımıyla gerçekleştirilecek ve Birlik’in hedefleri ile stratejilerinin de anlatılacağı basın toplantısında siz değerli basın mensubu dostumuzu da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. 
 • Kongre
  KalDer 24. Kalite Kongresi
  17 Kasım 2015 Salı 08:30
  İstanbul Kongre Merkezi
  Kalite bilincini hayatın her alanına yaymak amacıyla 25 yıldan bu yana çalışmalarını sürdüren Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer) ‘‘Mükemmelliği Sürdürmek’’ temalı 24. Kalite Kongresi İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektirilecek. 90’dan fazla konuşmacının katılacağı kongrede, 3 bine yakın yerli / yabancı üst düzey katılımcı kalite yolculuğundaki deneyimlerini paylaşacak. Türkiye Mükemmellik Ödülü’nün de takdim edileceği Avrupa’nın en büyük yönetim kongresinde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten onur duyarız. Tarih : 17-18 Kasım 2015 Yer    : İstanbul Kongre Merkezi Saat  : 08.30 – 18.00
 • Zirve
  MÜSİAD
  16 Kasım 2015 Pazartesi 09:00
  Türk iş dünyası, MÜSİAD’ın bu yıl ilk kez hayata geçireceği VİZYONER’15 Sektörler Zirvesi’nde sürdürülebilir iş ve ekonomi projeksiyonuyla yeni bir rota çizmeye hazırlanıyor. “Sektörler Geleceğini Arıyor” hedefinden hareketle geliştirilen ve “Gelecekle İş Yapmak” mottosuyla sektör liderlerini ağırlayacak olan zirvede ‘Gelecekte Yeni Pazarlar, Gelecekte Yeni Sektörler, Gelecekte Teknoloji, Gelecekte İnsan Kıymetleri ve Gelecekte Markalaşma” konuları masaya yatırılacak. Türkiye’nin en önemli yöneticilerinin katılımıyla 18-19 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan VİZYONER 15 Sektörler Zirvesi öncesi MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Alipınar Topdaş ve MÜSİAD Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Mahmut Asmalı’nın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Gong Töreni
  BIST Özel Pazar Yıldönümü
  16 Kasım 2015 Pazartesi 09:00
  Borsa İstanbul-İstinye
  Tüm dünyada girişimcilik adına en kapsamlı farkındalık kampanyası olan ve tüm platformları bir araya getiren GGH'ya son dört senedir Borsa İstanbul ev sahipliğinde start veriyoruz. Bu sene de geleneğimizi devam ettirerek, Borsa İstanbul Özel Pazar Birinci Yıldönümü ve GGH Resmi Açılışı Gong Töreni'nde, 16 Kasım Pazartesi günü Türkiye yatırım ekosistemini tartışacak, Özel Pazar'ın birinci senesini kutlayacak ve GGH'ya merhaba diyeceğiz. Borsa İstanbul Genel Müdürü ve CEO'su Sayın Tuncay Dinç'in size özel davetini ekte, detayları aşağıda bulabilirsiniz. Yatırımcı ekosistemini çok değerli konuşmacılar ile ağırlayacağımız bu etkinliğimize katılımınızdan onur duyacağız. 
 • Basın daveti
  EULER HERMES
  13 Kasım 2015 Cuma 09:00
  Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, Akdeniz Ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki, mevcut ve geleceğe yönelik ekonomik trendlerin ve öngörülerin paylaşıldığı “International Trade Observatory – Uluslararası Ticarete Global Bakış” başlıklı basın toplantısını düzenliyor. Euler Hermes Grubu Baş Ekonomisti Ludovic Subran’ın konuşmacı olarak yer alacağı toplantıda; Türkiye başta olmak üzere bölgedeki mevcut ve öngörülen ekonomik ve ihracat senaryolarının yanı sıra, bölgedeki fırsatlar, riskler ve büyüme tahminleri derinlemesine paylaşılacak.  
 • Basın daveti
  Garanti Bankası
  12 Kasım 2015 Perşembe 09:30
  Garanti Bankası, her zaman “ilk”lere imza atan, Türkiye’nin en çok sevilen, yenilikçi kredi kartı Bonus’un, yaşamı kolaylaştıran ve yine sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan yeni uygulamasını paylaşmak amacıyla, 12 Kasım Perşembe sabahı, bir basın toplantısı düzenleyecek. Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil ile Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü ve Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç’in katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  ESET
  11 Kasım 2015 Çarşamba 09:30
  ESET NOD32 Antivirus ve ESET Smart Security ürünlerinin 9’uncu sürümlerini Türkiye’de pazara sunuyoruz. Finansal değerlerimizi hedef alan saldırıların artışı ve bilgisayar kullanıcılarının güvenlik kaygılarını göz önünde bulundurarak 9’uncu sürümlerimiz için yeni koruma katmanları özellikle de Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması’nı geliştirdik. Bu toplantıda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  Contemporary
  10 Kasım 2015 Salı 10:30
  Lütfi Kırdar Rumeli Salonu
  Dünyanın ve Türkiye’nin çağdaş sanat alanında en iyi örneklerini sanatseverlerle buluşturan Contemporary Istanbul bu yıl 10. yaşını kutluyor. Her yıl İstanbul’u uluslararası çağdaş sanatın merkezi haline getiren Contemporary Istanbul, 10. yılında 24 ülke ve 28 şehirden toplam 102 sanat galerisine ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 23 galeriyi ilk defa sanatseverlerle buluşturacak Contemporary Istanbul, 12- 15 Kasım tarihleri arasında sanatseverlere kapısını açacak. Contemporary Istanbul’un ve çağdaş sanatın 10 yılının değerlendirileceği; Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli, İcra Kurulu Üyesi Hasan Bülent Kahraman ve Akbank Bireysel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu katılımıyla 10 Kasım 2015 tarihinde saat 10.30’da Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleştirilecek basın toplantısında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 
 • Açılış töreni
  GE Türkiye
  04 Kasım 2015 Çarşamba 11:00
  İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No: 1 D Blok Pendik
  GE büyük bir hızla dünyanın öncü dijital endüstriyel şirketine dönüşüyor ve müşterileri için her gün daha kritik öneme sahip sonuçlar ortaya koymak için çalışıyor. Endüstrilerin nasıl dijitalleşeceğini görmek, endüstriyel internetin ve ileri üretim teknolojilerinin maliyetleri nasıl düşüreceğini, operasyonel performansı nasıl artıracağını anlamak ve günün sonunda verimliliği ve karlılığı nasıl etkileyeceğini ilk ağızdan dinlemek için sizleri, GE Dijital Dünya Başkanı ve Chief Digital Officer Bill Ruh tarafından açılışı yapılacak olan GE Türkiye İnovasyon Merkezi özel açılışına davet ediyoruz. GE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Canan Özsoy, GE Orta Doğu Kuzey Afrika ve Türkiye İnovasyon Başkanı Rania Rostom’un katılımları ile gerçekleşecek olan GE Türkiye İnovasyon Merkezi açılışında yeni gelişmeleri sizlerle birlikte karşılıyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Tarih : 4 Kasım 2015 Saat : 12:00 - 14:00 Yer : GE Türkiye İnovasyon Merkezi Adres : İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No: 1 D Blok Pendik 34906, İstanbul, 
 • Basın daveti
  HEIMTEXTIL
  04 Kasım 2015 Çarşamba 10:00
  İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
  Messe Frankfurt İstanbul ve Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve ev tekstili sektöründeki gelişmeler, yenilikler ile trendlerin aktarılacağı Heimtextil Basın Toplantısına davetlisiniz. Messe Frankfurt Tekstil Fuarları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Olaf Schmidt ve TETSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar Küçükçalık’ın konuşmacı olarak yer alacağı davetimizde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tarih : 4 Kasım 2015, Çarşamba Yer : İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Kahvaltı : 10:00 – 11:00 Toplantı : 11:00 – 12:00
 • Ödül töreni
  Mükemmellik Ödülleri
  04 Kasım 2015 Çarşamba 09:30
  TÜSİAD Merkez Binası, Meşrutiyet Cad. No:46 Tepebaşı-İstanbul
  Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ile Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) tarafından 24 yıldır ortaklaşa organize edilen ‘Mükemmellik Ödülleri’nde sona gelindi. Finale kalan kuruluşlar, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı A. Hamdi Doğan, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran - Symes ve Türkiye Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulu Başkanı Hakan Öker’in katılımıyla 4 Kasım 2015 tarihinde açıklanıyor. Süreçle ilgili tüm detayların aktarılacağı basın toplantısı ve sonrasında gerçekleştirilecek ‘Plâket Takdimi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. TARİH   : 4 Kasım 2015 Çarşamba YER  : TÜSİAD Merkez Binası, Meşrutiyet Cad. No:46 Tepebaşı-İstanbul SAAT  : 09.30 – 12.00 
 • Basın daveti
  Synology
  27 Ekim 2015 Salı 10:00
  Tayvan kökenli ağa bağlı depolama (NAS) alanında dünya lideri Synology, 27 Ekim Salı günü basın toplantısı düzenliyor. “Synology 2016 Vizyonu” başlığı altında gerçekleştirilecek etkinlikte, devasa boyutlara ulaşan verilerin güvenli şekilde yedeklenmesi, verilere istenilen yerden ve cihazdan ulaşılabilmesi gibi hem kurumları hem de son kullanıcıyı yakından ilgilendiren konu başlıkları değerlendirilecek. Ayrıca bulut bilişim ile uyumlu çalışan Synology çözümlerinin avantajları ile iş yerlerinin ve konutların güvenliğini sağlayan gözetleme sistemlerindeki yeni eğilimler hakkında bilgi verilecek. Kapsamlı ürün ve servis portföyü sayesinde büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ'lerin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren Synology, kullanıcı dostu ve yenilikçi çözümlerinin sağladığı fırsatları katılımcılar ile paylaşacak. 
 • Basın daveti
  Garanti Bankası-Sabancı Üniversitesi
  27 Ekim 2015 Salı 10:00
  Salt Galata - Bankalar Caddesi No:11 Karaköy, İstanbul
  Dünyanın en güçlü ve etkin yeşil sivil toplum kuruluşu CDP’nin, su kaynakları konusunda özel sektörü harekete geçirmeyi amaçladığı CDP Global Su Raporu ve Türkiye sonuçları, 27 Ekim 2015 tarihinde Salt Galata’da yapılacak toplantıyla açıklanacak. CDP Su Programı Türkiye’de bu yıl ilk kez Garanti Bankası’nın desteği ve işbirliğiyle Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından hayata geçirildi. Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından Garanti Bankası’nın desteği ve işbirliğiyle hayata geçirilen CDP Su Programı Raporu, 27 Ekim 2015 Salı günü saat 10:00’da, Salt Galata’da gerçekleştirilecek toplantıyla kamuoyuna duyurulacak.  CDP Su Programı Türkiye Raporu sunum toplantısında açış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz ve Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin yapacak. CDP Su Programı Başkanı Cate Lamb’in video mesajından sonra CDP 2015 Su Programı çıktılarını ise Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu Direktörü Melsa Ararat sunacak.  
 • Basın daveti
  ASUS
  21 Ekim 2015 Çarşamba 09:00
  Bilgisayar donanımları ve akıllı telefonlan ile teknolojiye yön veren ASUS, dünyanın kişileştirilebilir ilk tableti ZenPad'in yeni modelleri ile tablet deneyiminde oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. ZenPad'in yeni modellerinin tanıtımında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.Günlük
Haftalık
Aylık
Yıllık
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
AKBNK 6,93
0.43 27.720.000.000
ASYAB 0,67
4.69 603.000.000
ALBRK 1,40
0.72 1.260.000.000
DENIZ 3,39
-0.29 6.156.579.000
FINBN 5,52
-2.47 16.560.000.000
GARAN 7,32
-0.41 30.744.000.000
HALKB 10,90
-1.80 13.625.000.000
ISCTR 4,73
-0.21 21.284.858.100
SKBNK 1,55
0.00 1.794.900.000
TSKB 1,51
0.00 2.642.500.000
TEKST 2,46
0.41 1.033.200.000
YKBNK 3,36
-0.59 14.606.092.314
VAKBN 3,98
-0.50 9.950.000.000

Basın Toplantısı / Ajanda

 • Konferans

  Mobile Money & Digital Payments Global

  Levent Wyndham Grand Oteli

  01 Aralık 2015 Salı 09:00

  1-3 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul, Levent Wyndham Grand Otelinde düzenlenecek olan Mobile Money & Digital Payments Global etkinliğine katılmak üzere sizleri davet etmekten büyük...
Diğer toplantılar için tıklayınız >>

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.