06 Şubat 2016 Cumartesi
04:42
Güncel Etkinlikler
 • Basın daveti
  PASHA Bank
  09 Şubat 2016 Salı 09:30
  Bakü merkezli bölgesel finans kuruluşu PASHA Bank, Türkiye’de kurumsal ve ticari işletmelerin ihtiyaçlarına uygun finansal çözümler üreterek yenilikçi hizmetlerle bölgesel ticaretin gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan’ı birbirine bağlayan bir finansal kapı olarak konumlanan Banka, sınır ötesi ticaret ve yatırım hacmini geliştirmek üzere önemli projelere imza atmaya hazırlanıyor. PASHA Bank Genel Müdür Yardımcısı Ali İhsan Tokkuzun ve Kurumsal Pazarlama ve İletişim Direktörü Ayşe Hale Yıldırım ile birlikte 9 Şubat 2016 Salı günü, PASHA Bank’ın kuruluşundan bu yana gelişimi ile bankacılık faaliyetlerimize dair sunduğumuz finansal çözümleri paylaşmak üzere gerçekleştireceğimiz toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağım.
 • Seminer
  Kadın Girişimciliği Semineri
  16 Şubat 2016 Salı 09:00
  Elite World Otel Taksim
  Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından yürütülen DEKA (Gelişen İstanbul’un, Değer Yaratan Kadınları) projesi kapsamında girişimci olmak isteyen kadınlara yönelik düzenlenen seminer davetini ekte ve aşağıda dikkatinize sunarım. Sizleri bu etkinlikte görmekten mutluluk duyacağız. 18 Şubat Salı, 09.00 - 16:30, Elite World Otel Taksim Adres: Şehit Muhtar Cad. No:40, Beyoğlu/İstanbul
 • Basın daveti
  TEKNOSA
  17 Şubat 2016 Çarşamba 09:30
  Sektördeki 15 yılımızın ve 2015 yılının değerlendirmesini yapmak; 2016 yılına dair hedeflerimizi paylaşmak amacıyla 17 Şubat Çarşamba günü, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer ve TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz basın toplantısında, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 
 • Basın daveti
  Ekonomiye Yön Veren CFO’lar
  18 Şubat 2016 Perşembe 09:00
  Conrad Hotel Istanbul Bosphorus
  Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin finans departmanlarını yöneten CFO’lar, Data Expert ve Fortune Türkiye işbirliği kapsamında BMI organizasyonunda bir araya geliyor. 18 Şubat’ta gerçekleşek Zirve’de, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes’in yanı sıra birçok önemli isim konuk konuşmacı olarak yer alacak. Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO’su” Ödülleri de CFO Summit 2016’da özel bir tören ile takdim edilecek. 
 • Sohbet
  E-Hukuk Sohbetleri 3
  18 Şubat 2016 Perşembe 19:00
  tartersHub -Levent
  Hızla değişen teknolojinin yön verdiği günümüzde, hukuki yapının da bu hıza ayak durması gerekliliğinden yola çıkan E-Ticaret ve İnternet Hukuku Derneği (E-Hukuk Derneği), “E-Hukuk Sohbetleri 3” kapsamında 17 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek olan “Girişimci ve Yatırımcı Gözüyle Hukuk: Destek mi yoksa engel mi?" konusunda Yemeksepeti’nin CEO’su Nevzat Aydın’ın konuşmacı olarak katılacağı etkinliğimizle ilgili daveti ekte ve aşağıda dikkatinize sunarım. Sizleri bu etkinlikte görmekten mutluluk duyacağız. 18 Şubat Perşembe, 18.45, tartersHub - Levent Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ecza Sokak Safter Han No:6 Levent 
Geçmiş Etkinlikler
 • Basın daveti
  Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği
  05 Şubat 2016 Cuma 09:30
  Türkiye’nin en önde gelen firmalarını bünyesinde barındıran, üretimi ile Avrupa’da 1 numara olan beyaz eşya sektörünü temsil eden Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD) Yönetim Kurulu Başkanı  Ergün GÜLER  (Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü), İcra Kurulu Üyeleri  Muharrem YAMAÇ (BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Teknik Ortaklık ve Kamusal İlişkiler Direktörü) ve Fatih ÖZKADI  (Arçelik A.Ş. Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü) tarafından beyaz eşya sektörüne ilişkin ilk defa açıklanacak 2015 yılı verileri ile sektör değerlendirmesi, 2016 yılı hedefleri ve beyaz eşya sanayisini etkileyen tüm hususların paylaşılacağı basın toplantımızda sizleri aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.  
 • 5-6 Şubat Konferans
  TOGED B2B Konferansı
  05 Şubat 2016 Cuma 09:00
  ICC-GIST salonu
  Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED), Türkiye’deki dijital oyun sektörü açısından atılan en önemli adımlardan biri olan Gaming İstanbul Fuarı’nın bir parçası olacak. TOGED’in davetiyle bir araya gelen sektörün tecrübeli isimleri 5-6 Şubat tarihlerinde Gaming Istanbul ziyaretçilerine seslenecek. Türkiye’deki oyun sektörünün mevcut durumundan ödeme sistemlerine ve kullanıcı alışkanlıklarına, sektördeki yatırım ve kuluçka imkânlarından dijital fikri hak yönetimi ve şirketleşmeye kadar pek çok farklı konu hakkında oturumların yapılacağı konferans tüm Gaming Istanbul ziyaretçilerine açık olacak. 
 • Zirve
  Yeşil Binalar Zirvesi
  04 Şubat 2016 Perşembe 09:00
  InterContinental Otel / Dolmabahçe Salonu
  Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) tarafından her yıl düzenlenen “Yeşil Binalar Zirvesi”, bu sene “ÇEDBİK Kongre 2016” adı altında düzenlenecek. ÇEDBİK’in, ana temasını "Dayanıklı Şehirler İçin Düşünsel Dönüşümler" ve "Binadan Yerleşkeye Bütünsel Tasarım için Diyalog" olarak belirlediği kongrenin açış konuşmasını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk yapacak. Prof. Dr. Kerem Alkin, Mimar Murat Kader, Uluslararası Finans Kurumu’ndan Eduard O. Yakubo gibi kendi alanlarında uzman 40 konuşmacı, kongrede yer alacak. Finans, malzeme, bina yönetimi, verimlilik, tasarım, belgeleme ve yerleşkeler konularının interaktif bir şekilde konuşulacağı Türkiye’nin en büyük yeşil bina kongresinde, Türkiye’nin ilk yerli yeşil bina sertifikası ÇEDBİK-Konut da Ant Yapı, Antteras projesine verilecek. Sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  02 Şubat 2016 Salı 10:30
  Türkiye İhracatçılar Meclisi Dış Ticaret Kompleksi Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. B Blok
  Uluslararası Nakliyeciler Derneği UND’nin, uluslararası taşımacılık ve lojistik sektörünün 2015 yılına ilişkin değerlendirmelerini ve 2016 yılı için beklentiler ve hedeflerini paylaşacağı toplantı, 02 Şubat 2016 Salı günü gerçekleştirilecek. UND Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Çetin Nuhoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ev sahipliğinde yapılacak olan bilgilendirme toplantısında siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Tarih: 02.02.2016 / Salı - saat 10.30 Yer: Türkiye İhracatçılar Meclisi Dış Ticaret Kompleksi Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. B Blok  (34196) Yenibosna – Konferans Salonu
 • Zirve
  Girişimcilik Zirvesi 2016
  30 Ocak 2016 Cumartesi 09:00
  İTÜ Maslak Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi
  Teknoloji ve internetle ilgili şirket kuran girişimcileri hızlandıran ve yeni ekonomiyle ilgili yatırım yapabilecek profesyonelleri buluşturan Etohum,  2016 yılının Girişimcilik Zirvesi’ni düzenliyor. Türkiye’nin en saygın konuşmacılarının da ağırlanacağı Girişimcilik Zirvesi’nde bu yıl yaklaşık 2.500 girişim başvurusu arasından yatırım yapılacak yeni girişimler açıklanacak. Oyun, mobil, e-ticaret, bulut teknolojileri gibi farklı alanlara odaklanan girişimlere ev sahipliği yapan Girişimcilik Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Yer: İTÜ Maslak Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi Tarih: 30 Ocak 2016, Cumartesi Saat: 09:00 – 18:00
 • İmza töreni
  Perform, Galatasaray
  29 Ocak 2016 Cuma 10:00
  Dünyanın en büyük dijital spor medya ve içerik sağlayıcısı Perform, Galatasaray’ın Dijital Medya ve İçerik Sponsoru oldu. Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Fatih İşbecer ile Perform Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Sayın Emre Uğurlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek imza töreni ve basın toplantısında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  GÜBRETAŞ
  29 Ocak 2016 Cuma 10:00
  GÜBRETAŞ’ın 2015 yılını değerlendirmek ve yeni dönem hedeflerini paylaşmak üzere bir basın toplantısı düzenliyoruz. GÜBRETAŞ Genel Müdürü Şükrü Kutlu’nun ev sahipliğinde, 29 Ocak 2016 Cuma günü gerçekleştirilecek toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Basın daveti
  Çuhadaroğlu Metal
  28 Ocak 2016 Perşembe 09:30
  Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama Anonim Şirketi halka arz sürecini başlattı. Sahip olduğu entegre yapı sayesinde üretimden sistem kurulumuna kadar hizmet veren, müşteriye özel geliştirdiği alüminyum sistem tasarımları ile fark yaratan Çuhadaroğlu halka arzının Şubat ayında tamamlanması hedefleniyor. Halka arz için yetkilendirilen Deniz Yatırım ve Çuhadaroğlu, faaliyetler, finansal sonuçlar, halka arz yapısı ve fiyatı, halka arz sonrası uygulamalar ile arzdan elde edilecek gelirin kullanımı bilgilerini paylaşmak ve soruları yanıtlamak üzere basınla bir araya geliyor. Halka arz sürecinde gerçekleştireceğimiz bu ilk basın buluşmamızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 • Basın daveti
  ZyXEL
  28 Ocak 2016 Perşembe 09:00
  ZyXEL Türkiye, internet ve iletişim teknolojilerindeki trendlerin ve kablosuz ağ teknolojilerinde öne çıkan gelişmelerin aktarılacağı bir basın buluşması gerçekleştirecek. 28 Ocak Perşembe günü yapılacak olan etkinlikte, güncel pazar verileri ve geçtiğimiz yılın değerlendirilmesinin yanı sıra, 2016 vizyonu, teknoloji trendleri, özel projeler ve yeni ürünlerle ilgili bilgiler paylaşılacaktır. 
 • Basın daveti
  Proasist
  27 Ocak 2016 Çarşamba 17:00
  Türkiye’nin ilk ve tek "Bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm teknik hizmetleri tek bir çatı altında toplayan" firması Proasist;  5.yılını kutluyor. Bu beş yılda iş ortaklarının karlılıklarına sağladığı katkıyla dikkatleri çeken Proasist’in relansmanında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Basın daveti
  Varlık Yönetimi Şirketleri Derneği
  27 Ocak 2016 Çarşamba 12:00
  Varlık Yönetimi sektörünün gelişmesine ve işlemlerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, Varlık Yönetimi Şirketlerinin faaliyetlerinin uluslararası normlar ve genel kabul görmüş ilkeler doğrultusunda yürütülmesini temin etmek amacıyla kurulan Varlık Yönetimi Şirketleri Derneği olarak sizi 2015 yıl değerlendirme ve 2016 öngörüleri toplantımıza davet etmek isteriz.
 • Basın daveti
  HASEN
  26 Ocak 2016 Salı 10:00
  26 Ocak 2016 Salı, 10.00-12.00 saatleri arasında Hazar Strateji Enstitüsü’nde geçtiğimiz yılı değerlendirip, bu yıla dair enerji, güvenlik ve ekonomi alanlarındaki öngörülerimizi sizlerle paylaşacağız.   
 • Fuar
  MOBSAD İMOB Fuarı
  26 Ocak 2016 Salı 10:00
  Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Havalimanı KarşısıYeşilköy
  Türk mobilyasının tasarım gücünü temsil eden MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), 26 Ocak –31 Ocak 2016 tarihleri arasında 12. kez CNR EXPO’da düzenlenecek olan İMOB fuarına, 5. Hall’deki tek stant uygulamasıyla damga vuracak. 11 bin metrekarelik bir alan üzerinde Türkiye’de bir ilk olan 5. Hall’de MOBSAD, fuarın en pahalı mobilyası 300 Bin Dolar’lık Kazak Kartalı Tahtı’nın yanı sıra hem yemek yiyebileceğiniz hem çiçek yetiştirebileceğiniz çevreyle dost yemek masası gibi birbirinden ilginç mobilyaları da sergileyecek. Fuarda, sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tarih:  26 Ocak Salı - 31 Ocak 2016 Pazar  Yer:  CNR Expo Fuar Merkezi / 5. HALL Adres:  Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Havalimanı KarşısıYeşilköy
 • Açılış
  Evlilik Fuarı
  23 Ocak 2016 Cumartesi 10:30
  Wyndham Grand İstanbul Levent
  23-24 Ocak tarihleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek Evlilik Fuarı'nda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Fuar Açılış Günü : 23 Ocak 2016 Cumartesi Saat: 10:30 Yer: Wyndham Grand İstanbul Levent
 • Basın daveti
  ALBARAKA
  22 Ocak 2016 Cuma 10:30
  Türkiye’de 30 yılı geride bırakan Albaraka, bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkarak yepyeni bir döneme adım atıyor. Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonuyla son yıllardaki dönüşüm sürecini hızlandıran Albaraka, 30 yıllık tecrübe birikimini taçlandırmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar hassasiyetlerimizi koruyarak sektöre yön veren, Türkiye’nin ilk katılım bankası olarak, sizinle 2015 yılını değerlendirmek ve 2016 hedeflerini paylaşmak arzusundayız. Albaraka Türk Genel Müdürü Dr. Fahrettin Yahşi’nin ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz basın toplantısında, titiz çalışmalar sonucunda hazırlanan değerlerimizi ve bizi anlatan kurumsal imaj filmimizi de ilk kez paylaşacağız. Türkiye’de katılım bankacılığında ‘ilk’lerin öncüsü Albaraka olarak, siz değerli basın mensuplarını bu özel günde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 
 • Basın daveti
  CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  21 Ocak 2016 Perşembe 12:00
  Türkiye’de mobilya sektörünün çatı örgütü olan Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliği ile CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş ile düzenlenecek “CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı” kapılarını açmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en büyük dünyanın 2’inci  en büyük mobilya fuarı olan CNR İMOB, MOSFED’e üye 9 derneğin desteği ile 500’ün üzerinde mobilya firmasının katılımı ile organize edilecek. 2016 yılı mobilya trendlerinin belirleneceği CNR İMOB Fuarı öncesi düzenlenecek basın toplantısı CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve MOSFED Başkanı Ahmet Güleç’in katılımıyla gerçekleştirilecek Mobilya sektörünün ve fuarın tüm detaylarının paylaşılacağı toplantıda birlikte olmak dileğiyle… 
 • Söyleşi
  Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği
  20 Ocak 2016 Çarşamba 18:00
  Av. Bedii Ensari Konferans Salonu, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği
  Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği olarak bu yıl düzenlemeye başladığımız Ekonomi Söyleşileri’nin ilki “Yeni Dünya, Yeni Paradigmalar” başlığıyla gerçekleşecek. Prof. Dr. Emre Alkin’in konuşmacı olarak katıldığı ilk toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tarih: 20 Ocak 2016, Çarşamba Saat: 18.00 – 20.00 Yer: Av. Bedii Ensari Konferans Salonu, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği
 • Basın daveti
  Eurovision Şarkı Yarışması
  20 Ocak 2016 Çarşamba 11:30
  Türkiye’yi, 2013 yılında çekildiği ve bir daha katılmadığı Eurovision Şarkı Yarışması’nda 2016 yılında bambaşka bir heyecan bekliyor; Türk şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu bu sene San Marino adına yarışmaya katılacak. Hacıpaşalıoğlu, bir ilke imza atarak, başka bir ülke adına Eurovision’da yarışacak ilk Türk olmanın haklı gururunu da yaşayacak. 
 • Açılış
  Fashionist
  14 Ocak 2016 Perşembe 11:00
  14-16 Ocak 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Fashionist Abiye Gelinlik ve Damatlık Fuarımızın Açılış Seremonisini ve Açılış Defilesi
 • Zirve
  Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği
  14 Ocak 2016 Perşembe 09:30
  Sabancı Center
  Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) bu sene 9.’sunu gerçekleştireceği Kurumsal Yönetim Zirvesi 14 Ocak Perşembe günü Sabancı Center’da iş dünyasını buluşturacak. “Yeni OECD Kurumsal Yönetim İlkeleri’nin Türk Sermaye Piyasasına Yansımaları, Aile şirketlerinde Sürdürülebilirlik: Yarın Kimler Ayakta Kalacak?, G20 Senesinde Türkiye – Tecrübeler ve G20 Sonrası İçin Hedefler” gibi konuların ele alınacağı zirvede aynı zamanda Türkiye’de ilk kez yapılan “Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Ücret Araştırması” raporu da paylaşılacak. Kurumsal Yönetim Ödülleri’nin 6.’sı da zirvede sahiplerini bulacak. İş dünyasını bir araya getirecek bu önemli zirvede sizi aramızda görebilmek bizi çok mutlu eder. Ekte daveti ve zirvenin detaylı programını paylaşıyorum. Programı ayrıca aşağıda da bulabilirsiniz. Zirvede konuşmacı olarak yer alacak isimlerden görüşmek istediğiniz / istedikleriniz olursa organize etmekten mutluluk duyarız. Katılım durumunuzla ilgili haberleşebilmek dileğiyle.Günlük
Haftalık
Aylık
Yıllık
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
AKBNK 7,34
-1.48 29.360.000.000
ASYAB 0,59
3.51 531.000.000
ALBRK 1,46
-0.68 1.314.000.000
DENIZ 2,89
1.40 5.248.529.000
FINBN 4,38
-1.57 13.140.000.000
GARAN 7,40
-0.67 31.080.000.000
HALKB 10,11
0.00 12.637.500.000
ISCTR 4,53
-0.66 20.384.864.100
SKBNK 1,56
0.00 1.806.480.000
TSKB 1,52
1.33 2.660.000.000
YKBNK 3,77
-3.08 16.388.383.341
VAKBN 3,96
-0.50 9.900.000.000

Basın Toplantısı / Ajanda

 • Basın daveti

  PASHA Bank

  09 Şubat 2016 Salı 09:30

  Bakü merkezli bölgesel finans kuruluşu PASHA Bank, Türkiye’de kurumsal ve ticari işletmelerin ihtiyaçlarına uygun finansal çözümler üreterek yenilikçi hizmetlerle bölgesel ticaretin gelişimine katkı...
Diğer toplantılar için tıklayınız >>

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.